Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy..

Te słowa zna każdy Polak, ten mały i ten duży. Ten mieszkający w Polsce i ten, którego los rzucił daleko od niej. Każdy Polak słysząc pierwsze dźwięki Hymnu wzrusza się i śpiewa słowa, znane tak dobrze, jak modlitwę. I my się wczoraj ogromnie wzruszyliśmy mogąc wraz z naszymi uczniami zaśpiewać słowa Mazurka Dąbrowskiego głośno i w całkowitej wolności! Wolności, o którą walczyli nasi przodkowie! Cześć i chwała im za to! STO lat Polsko![end]A gdybyście byli ciekawi, jak wyglądała nasza uroczystość, rzućcie okiem na zdjęcia – było biało – czerwono, to na pewno. Było podniośle i uroczyście, był Hymn, był TORT, jak na prawdziwe urodziny przystało, była radość ze wspólnego świętowania.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure