SEN podbija Miłakowo i Włochy!

Po raz kolejny „zrobiliśmy nalot” na Miłakowo! Tym razem nasz przystanek w tym miejscu był krótki. Już po dwóch dniach pobytu wyjechaliśmy w bardzo długą podróż do Włoch! Pomimo tego, że spędziliśmy w Miłakowie tylko kilka chwil, zdążyliśmy już uzbierać mnóstwo wspomnień np. nieplanowana kąpiel w jeziorze, w ubraniach 😂 Spotkaliśmy się, także z przyjaciółmi z wakacji, za którymi bardzo tęskniliśmy. [end]Najpiękniejsze znajomości to te, których nikt się nie spodziewa, które pojawiają się nagle… ❤Z samego rana weszliśmy do autokaru z walizkami, pożegnaliśmy się i wyruszyliśmy do Włoch! Komu w drogę, temu czas!Szesnaście godzin później, po obejrzeniu czterech filmów, wysłuchaniu setek piosenek, dojechaliśmy do naszego noclegu w Czechach. Następnego ranka, ponownie wyruszyliśmy w naszą podróż… Pokonaliśmy całą Austrię i nareszcie dojechaliśmy do Bibione, we Włoszech! ☺Przydzielono nam apartamenty i „padliśmy na twarz”. Co to była za podróż w tym autokarze!Wczoraj pozwoliliśmy sobie troszeczkę dłużej pospać. Kiedy wszyscy wstali, wybraliśmy się na plażę! Spędziliśmy w morzu calutki dzień – nie mogli nas „wyłowić”. 😂 Graliśmy w berka i w zbijaka w wodzie- to było trudniejsze niż myślałam! Jedliśmy wspaniałe, włoskie lody i pizzę!Bawimy się cudownie! Nie możemy się już doczekać wyjazdu do Verony i Wenecji!Pozdrawiamy wszystkich z gorących jak słońce Włoch!Tekst – Martyna Pawlak, 2 liceum.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!