Witaj Szkoło!

Drodzy uczniowie i rodzice! Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w sobotę 1 września 2018 o godz. 9.00.O godzinie 9.00 odbędzie się krótkie powitanie uczniów, rodziców i nauczycieli /odpowiednio w budynkach, w których uczniowie się uczą/. Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się w godzinach 9.15 – 9.45.[end]Od 9.45 do 14.30 będą trwały lekcje według planu zajęć oraz fakultety w godz. 14.30 – 16.00, w tym zajęcia na basenie.Wjazd do budynków szkoły irlandzkiej (klasy 3,4,5,6,7,8, gimnazjum, liceum) i muzułmańskiej (przedszkole, 0 junior, 0 senior, klasy 1) od ulicy Ratoath Road, do szkoły St. Joseph (klasy 2) od ulicy Navan Road.Dokładniejsze informacje zostały wysłane do każdego rodzica drogą mailową. Prosimy zapoznać się z mailem przed najbliższą sobotą.A my już odliczamy godziny do rozpoczęcia roku!Przed nami kolejna przygoda!!!Do zobaczenia w sobotę.

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka