Witaj Szkoło!

Drodzy uczniowie i rodzice! Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w sobotę 1 września 2018 o godz. 9.00.O godzinie 9.00 odbędzie się krótkie powitanie uczniów, rodziców i nauczycieli /odpowiednio w budynkach, w których uczniowie się uczą/. Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się w godzinach 9.15 – 9.45.[end]Od 9.45 do 14.30 będą trwały lekcje według planu zajęć oraz fakultety w godz. 14.30 – 16.00, w tym zajęcia na basenie.Wjazd do budynków szkoły irlandzkiej (klasy 3,4,5,6,7,8, gimnazjum, liceum) i muzułmańskiej (przedszkole, 0 junior, 0 senior, klasy 1) od ulicy Ratoath Road, do szkoły St. Joseph (klasy 2) od ulicy Navan Road.Dokładniejsze informacje zostały wysłane do każdego rodzica drogą mailową. Prosimy zapoznać się z mailem przed najbliższą sobotą.A my już odliczamy godziny do rozpoczęcia roku!Przed nami kolejna przygoda!!!Do zobaczenia w sobotę.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!