Witaj Szkoło!

Drodzy uczniowie i rodzice! Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w sobotę 1 września 2018 o godz. 9.00.O godzinie 9.00 odbędzie się krótkie powitanie uczniów, rodziców i nauczycieli /odpowiednio w budynkach, w których uczniowie się uczą/. Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się w godzinach 9.15 – 9.45.[end]Od 9.45 do 14.30 będą trwały lekcje według planu zajęć oraz fakultety w godz. 14.30 – 16.00, w tym zajęcia na basenie.Wjazd do budynków szkoły irlandzkiej (klasy 3,4,5,6,7,8, gimnazjum, liceum) i muzułmańskiej (przedszkole, 0 junior, 0 senior, klasy 1) od ulicy Ratoath Road, do szkoły St. Joseph (klasy 2) od ulicy Navan Road.Dokładniejsze informacje zostały wysłane do każdego rodzica drogą mailową. Prosimy zapoznać się z mailem przed najbliższą sobotą.A my już odliczamy godziny do rozpoczęcia roku!Przed nami kolejna przygoda!!!Do zobaczenia w sobotę.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a