WOŚP 2018

Jedyny taki Finał! Jedyna taka Orkiestra!W sobotę 13 stycznia 2018 w budynku szkoły irlandzkiej Colaiste Mhuire w godz. 9.00 – 11.00 oraz na sali gimnastycznej na terenach szkolnych (wjazd od Navan Road) w godzinach 14.00 – 18.00, w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału WOŚP 2018, siódmy raz z rzędu gramy w Polskiej Szkole SEN w Dublinie.[end]Czeka na nas moc atrakcji. Gościć będziemy gwiazdy! Aleksandra Dobę, który ma 72 lata i regularnie pływa kajakiem z Europy do Ameryki (godz. 9.00 – 11.00 szkoła irlandzka), Tomasza Organka i jego ekipę z projektu Organek oraz Budynia i Bajzla z zespołu Babu Król. Będzie bal karnawałowy dla dzieci, tańce i śpiewy na żywo.Pozostałe atrakcje to kącik artystyczny malucha, pracownia fotograficzna i art – room, malowanie twarzy. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę i wiele innych atrakcji.Licytacja fantastycznych nagród, w tym rejsu żaglówką dla 4 osób po zatoce dublińskiej, to już nasza szkolna WOŚP-owa tradycja.O 15.00 z kolei szykuje się prawdziwy hit! Bijemy bowiem Rekord Guinnessa na największą liczbę osób z rogiem jednorożca na głowie! W roku 2018 cały dochód z orkiestry, w tym oczywiście i z naszej szkoły przeznaczony jest „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.I kilka PRÓŚB:CIASTA – Kochani, jeżeli jesteście mistrzami wypieków, przynieście swoje dzieła w sobotę do SZKOŁY MUZUŁMAŃSKIEJ LUB IRLANDZKIEJ DO GODZINY 13.00.O UBRANIE NASZYCH UCZNIÓW W CZARNE, SZKOLNE KOSZULKI SEN.PROSIMY O PRZEKAZANIE DZIECIOM DROBNYCH KWOT PIENIĘDZY. WOLONTARIUSZE NA KRAMACH NIE WYDAJĄ RESZTY!Widzimy się w sobotę!!!!!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a