III edycja Akademii Polonijnych Doradców Metodycznych

16 sierpnia ruszyła w Ostródzie III edycja Akademii Polonijnych Doradców Metodycznych, która jest jednym z elementów cyklu budowania sieci Lokalnych Ośrodków Metodycznych. Polska Szkoła Sen, a dokładnie nasi przedstawiciele Alina Godlewska i Tomasz Bastkowski, bardzo aktywnie uczestniczą w szkoleniu, które ma na celu nawiązanie kontaktów z nauczycielami z wielu krajów, wymianę doświadczeń, naukę pracy metodą projektu, poznanie zakresu programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Rodzina Polonijna”. [end]Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi. Prowadzący kierują się zasadą przyjętą w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli SWP, że każde warsztaty dostarczają nową wiedzę.Dowodem niech będą zdjęcia ze szkolenia medialnego w TVPolonia z Panią Dyrektor redaktor naczelną Magdaleną Tadeusiak-Mikołajczak, kierownikiem redakcji Bogumiłem Rawiczem i sekretarzem redakcji Moniką Adamkiewicz. A wszystko to po to, by nasza szkoła funkcjonowała jeszcze lepiej a dzieciaki miały najlepszych nauczycieli na świecie!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła