Starszaki w Jumpzone

Naszym starszakom również należy się coś od życia, mówiąc kolokwialnie, dlatego też udali się nasi milusińscy w ubiegłą sobotę do Jumpzone! Z relacji naocznego świadka, Pani Marianny, dowiadujemy się, że dzieciaki robiły fantastyczne fikołki, potem całą grupą poszli skakać z do „basenu” wyłożonego gąbkami. Na koniec gra w zbijanego 4 drużyny i finał drużyn, które przeszły dalej. Furorę na koniec zrobiła wielka tuba do suszenia, w której po wejściu załączała się wielka dmuchawa. [end]Włosy fruwały po twarzy, kwiki i piski dzieciaków nieziemskie. W drodze powrotnej poszli wrzucić coś na ząb w pewnej znanej restauracji znanej z bardzo „zdrowego” jedzenia. Pogoda była piękna, wszyscy świetnie się bawili! Tyle Pani Marianna, a my mówmy: „Zazdrościmy!” Zajrzyjcie koniecznie do galerii, by zobaczyć te fantazyjne fikołki.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i