Starszaki w Jumpzone

Naszym starszakom również należy się coś od życia, mówiąc kolokwialnie, dlatego też udali się nasi milusińscy w ubiegłą sobotę do Jumpzone! Z relacji naocznego świadka, Pani Marianny, dowiadujemy się, że dzieciaki robiły fantastyczne fikołki, potem całą grupą poszli skakać z do „basenu” wyłożonego gąbkami. Na koniec gra w zbijanego 4 drużyny i finał drużyn, które przeszły dalej. Furorę na koniec zrobiła wielka tuba do suszenia, w której po wejściu załączała się wielka dmuchawa. [end]Włosy fruwały po twarzy, kwiki i piski dzieciaków nieziemskie. W drodze powrotnej poszli wrzucić coś na ząb w pewnej znanej restauracji znanej z bardzo „zdrowego” jedzenia. Pogoda była piękna, wszyscy świetnie się bawili! Tyle Pani Marianna, a my mówmy: „Zazdrościmy!” Zajrzyjcie koniecznie do galerii, by zobaczyć te fantazyjne fikołki.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure