Starszaki w Jumpzone

Naszym starszakom również należy się coś od życia, mówiąc kolokwialnie, dlatego też udali się nasi milusińscy w ubiegłą sobotę do Jumpzone! Z relacji naocznego świadka, Pani Marianny, dowiadujemy się, że dzieciaki robiły fantastyczne fikołki, potem całą grupą poszli skakać z do „basenu” wyłożonego gąbkami. Na koniec gra w zbijanego 4 drużyny i finał drużyn, które przeszły dalej. Furorę na koniec zrobiła wielka tuba do suszenia, w której po wejściu załączała się wielka dmuchawa. [end]Włosy fruwały po twarzy, kwiki i piski dzieciaków nieziemskie. W drodze powrotnej poszli wrzucić coś na ząb w pewnej znanej restauracji znanej z bardzo „zdrowego” jedzenia. Pogoda była piękna, wszyscy świetnie się bawili! Tyle Pani Marianna, a my mówmy: „Zazdrościmy!” Zajrzyjcie koniecznie do galerii, by zobaczyć te fantazyjne fikołki.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a