Narodowy Dzień Pamięci

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” obchodzony w Polsce 1 mara był tematem przewodnim spotkania, jakie zorganizowane zostało dla naszych uczniów w ubiegłą sobotę, spotkania które uświetniła swoją obecnością grupa rekonstrukcyjna Battlegroup Centre BGC Ireland, a które skierowane było do uczniów klas 2-3, 4-6 oraz gimnazjum i liceum. [end]Nasz historyk Rafał Ickiewicz przygotował prezentację, w której zawarł najważniejsze historyczne fakty dotyczące tej niełatwej części polskiej historii powojennej. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i zadawali pytania. Na koniec każdy z uczestników mógł obejrzeć umundurowanie naszych gości, a także broń którą ze sobą przynieśli. W tej żywej lekcji historii uczestniczyli również rodzice naszych uczniów, równie mocno zainteresowani wydarzeniem.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła