Bal, bal, niech żyje bal…Uczniowie klas 2 i 3 miały nie lada wyzwanie w minioną sobotę. Każdy z uczniów dostał za zadanie przebrać się za osobę dorosłą, wychowawcy natomiast za dzieci – nastąpiła zatem nieoczekiwana zamiana miejsc! Śmiechu było co niemiara, pomysłowość zarazem dzieci, jak i nauczycieli przeszła najśmielsze oczekiwania. Prowadząca bal – Justyna Kosmulska rozruszała imprezę bardzo szybko. [end]
Dzieci w rytm disco przetańczyły dobrych kilka godzin. Hit za hitem, pączki, hektolitry wody, wężyki, taniec robotów, król i królowa balu i zabawa do białego rana chciałoby sią powiedzieć. To był najlepszy bal na świecie!

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

