Bal klas 2 i 3

Bal, bal, niech żyje bal…Uczniowie klas 2 i 3 miały nie lada wyzwanie w minioną sobotę. Każdy z uczniów dostał za zadanie przebrać się za osobę dorosłą, wychowawcy natomiast za dzieci – nastąpiła zatem nieoczekiwana zamiana miejsc! Śmiechu było co niemiara, pomysłowość zarazem dzieci, jak i nauczycieli przeszła najśmielsze oczekiwania. Prowadząca bal – Justyna Kosmulska rozruszała imprezę bardzo szybko. [end]Dzieci w rytm disco przetańczyły dobrych kilka godzin. Hit za hitem, pączki, hektolitry wody, wężyki, taniec robotów, król i królowa balu i zabawa do białego rana chciałoby sią powiedzieć. To był najlepszy bal na świecie!