Bal klas 2 i 3

Bal, bal, niech żyje bal…Uczniowie klas 2 i 3 miały nie lada wyzwanie w minioną sobotę. Każdy z uczniów dostał za zadanie przebrać się za osobę dorosłą, wychowawcy natomiast za dzieci – nastąpiła zatem nieoczekiwana zamiana miejsc! Śmiechu było co niemiara, pomysłowość zarazem dzieci, jak i nauczycieli przeszła najśmielsze oczekiwania. Prowadząca bal – Justyna Kosmulska rozruszała imprezę bardzo szybko. [end]Dzieci w rytm disco przetańczyły dobrych kilka godzin. Hit za hitem, pączki, hektolitry wody, wężyki, taniec robotów, król i królowa balu i zabawa do białego rana chciałoby sią powiedzieć. To był najlepszy bal na świecie!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a