Bal klas 2 i 3

Bal, bal, niech żyje bal…Uczniowie klas 2 i 3 miały nie lada wyzwanie w minioną sobotę. Każdy z uczniów dostał za zadanie przebrać się za osobę dorosłą, wychowawcy natomiast za dzieci – nastąpiła zatem nieoczekiwana zamiana miejsc! Śmiechu było co niemiara, pomysłowość zarazem dzieci, jak i nauczycieli przeszła najśmielsze oczekiwania. Prowadząca bal – Justyna Kosmulska rozruszała imprezę bardzo szybko. [end]Dzieci w rytm disco przetańczyły dobrych kilka godzin. Hit za hitem, pączki, hektolitry wody, wężyki, taniec robotów, król i królowa balu i zabawa do białego rana chciałoby sią powiedzieć. To był najlepszy bal na świecie!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure