Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Wakacje, znów będą wakacje! A tymczasem ropoczęliśmy nowy rok szkolny! Polska Szkoła SEN z dniem 3 września otworzyła swoje drzwi dla kolejnych uczniów, chcących poznawać język polski, historię i geografię Polski, matematykę i doskonale się przy tym bawić. Przed nami 40 kolejnych sobót, które po brzegi będą wypełnione nauką i zabawą, czego dopilnuje blisko 60 pedagogów. [end]Dla jednych uczniów to początek przygody z Polską Szkołą SEN, dla innych kolejny rok, w którym zdobędą nowe poziomy wtajemniczenia w wiedzę o Polsce i jej wspaniałym języku. Naszym największym tegorocznym sukcesem jest klasa liceum, która w całości stawiła się na rozpoczęciu roku. Nasi weterani (i bohaterowie) są z nami od początku istnienia szkoły! Brawo Wy! Nie samą nauką jednak człowiek żyje i dlatego nie zabraknie godziwej rozrywki w postaci bali karnawałowych, zielonych szkół, Olimpiady i WOŚP. Miło nam donieść, że pierwsze podręczniki stworzone specjalnie dla Szkoły SEN trafiły dzisiaj w ręcę uczniów nauczania zintegrowanego, którzy byli nimi zachwyceni (patrz zdjęcia). Swoje szczególne uznanie kierujemy do wszystkich rodziców za trud, jaki wkładacie w edukację swoich dzieci. Jesteście wielcy! Zaczynamy zatem nowy rok, śnimy razem nowy SEN. … i byle do wakacji!

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!