Czarodziejska tęcza – bal 2 i 3 klas

Żółty, niebieski, czerwony, fioletowy, granatowy, pomarańczowy – takie kolory dominowały na dzisiejszym balu naszych drugo i trzecioklasistów. Kolory tęczy były bowiem tematem przewodnim dzisiejszej zabawy, którą rozkręcała jak zwykle nasza niezawodna i niestrudzona Estrada pod wodzą Justyny Kosmulskiej i Anny Zych-Jaros. [end]Za sterami miksera jak zwykle Rafał Gruszczyński. Estrada dzielnie wspierana była przez wychowawczynie klas, które dopingowały swoich uczniów i wcale nie ustępowały im parkietu! Przez dwie godziny wyginaliśmy się w rytm wspaniałych dźwięków – to w prawo, to w lewo, udając roboty, tańcząc razem i osobno, wężykiem i w kółeczku, podskakując do największych hitów muzyki tanecznej ostatnich lat. I nie tylko, w jednym z konkursów przeprowadzonych w trakcie balu, pojawiły się bowiem sentymentalne dźwięki pochodzące z polskich piosenek takich zespołów jak Lady Pank, T.Love. Poza tańcami – wygibańcami, odbyły się konkursy, a jakże – taneczne! Po tak intensywnej zabawie, na osłodę „balowicze” otrzymali pączki. Karnawał trwa!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!