Czarodziejska tęcza – bal 2 i 3 klas

Żółty, niebieski, czerwony, fioletowy, granatowy, pomarańczowy – takie kolory dominowały na dzisiejszym balu naszych drugo i trzecioklasistów. Kolory tęczy były bowiem tematem przewodnim dzisiejszej zabawy, którą rozkręcała jak zwykle nasza niezawodna i niestrudzona Estrada pod wodzą Justyny Kosmulskiej i Anny Zych-Jaros. [end]Za sterami miksera jak zwykle Rafał Gruszczyński. Estrada dzielnie wspierana była przez wychowawczynie klas, które dopingowały swoich uczniów i wcale nie ustępowały im parkietu! Przez dwie godziny wyginaliśmy się w rytm wspaniałych dźwięków – to w prawo, to w lewo, udając roboty, tańcząc razem i osobno, wężykiem i w kółeczku, podskakując do największych hitów muzyki tanecznej ostatnich lat. I nie tylko, w jednym z konkursów przeprowadzonych w trakcie balu, pojawiły się bowiem sentymentalne dźwięki pochodzące z polskich piosenek takich zespołów jak Lady Pank, T.Love. Poza tańcami – wygibańcami, odbyły się konkursy, a jakże – taneczne! Po tak intensywnej zabawie, na osłodę „balowicze” otrzymali pączki. Karnawał trwa!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto