10 stycznia WOŚP w Polskiej Szkole SEN.

Wielkich rzeczy dokonaliśmy razem w dniu 11 stycznia 2014 w trakcie ubiegłorocznej szkolnej zbiórki na rzecz WOŚP. Liczba roku 2014 to 2 000.00 euro. Tyle uzbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w naszej szkole w sobotę 11 stycznia 2014. Do rekordu z 2013 zabrakło jedynie 588.08 euro[end]Nie mamy wątpliwości, że teraz w 2015 rozprawimy się z nawiązką z wynikiem finansowym sprzed 2 lat. Skąd ta pewność? Jest nas 2 razy tyle i zapraszamy do nas w gości cały Dublin i dlatego w tym roku przenosimy się na salę gimnastyczną.Za kilka dni w sobotę 10 stycznia 2015 w budynku sali gimnastycznej na terenie szkoły (wjazd od Navan Road) w godzinach 13.30 – 17.30 w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału WOŚP 2015, czwarty raz z rzędu gramy w SEN – miejscu gdzie spełniają się marzenia! Podobnie jak w zeszłym roku przygotowaliśmy moc atrakcji. Grać będzie Max Band. Wystawiona zostanie mrożąca krew w żyłach sztuka teatralna: „Legenda o Smoku Wawelskim”. Będzie bal przebierańców i konkurs piosenki! Inne atrakcje to stanica harcerska, pracownia fotograficzna, malowanie twarzy, kręcenie balonów. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę. Księgarnia SEN zaprezentuje znakomite tytuły. Kiermasz różności to gratka dla tych, którzy tęsknią za kolorowymi jarmarkami. A dla wielbicieli PRL-u. oryginalne autka z bloku wschodniego i to na chodzie.W roku 2015 cały dochód z orkiestry, w tym oczywiście i z naszej szkoły przeznaczony jest tradycyjnie dla ratowania życia dzieci.JAK CO ROKU KIERUJEMY DO NASZYCH KOCHANYCH MAM PROŚBĘ O UPIECZENIE PYSZNYCH CIAST I SŁODKOŚCI NA RZECZ WOŚP I ZŁOŻENIE ICH W SZKOLE MUZUŁMAŃSKIEJ LUB W IRLANDZKIEJ W SOBOTĘ 10 STYCZNIA 2014 DO GODZINY 13.00. Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!Kochani! Cały Dublin i okoliczne wioski ściągną tego dnia do naszej szkoły! Przyjdźcie i Wy i przyprowadźcie swoich znajomych z dziećmi! Bądźmy razem, bawmy się i pomóżmy, już 23 raz w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Sie ma!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów