10 stycznia WOŚP w Polskiej Szkole SEN.

Wielkich rzeczy dokonaliśmy razem w dniu 11 stycznia 2014 w trakcie ubiegłorocznej szkolnej zbiórki na rzecz WOŚP. Liczba roku 2014 to 2 000.00 euro. Tyle uzbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w naszej szkole w sobotę 11 stycznia 2014. Do rekordu z 2013 zabrakło jedynie 588.08 euro[end]Nie mamy wątpliwości, że teraz w 2015 rozprawimy się z nawiązką z wynikiem finansowym sprzed 2 lat. Skąd ta pewność? Jest nas 2 razy tyle i zapraszamy do nas w gości cały Dublin i dlatego w tym roku przenosimy się na salę gimnastyczną.Za kilka dni w sobotę 10 stycznia 2015 w budynku sali gimnastycznej na terenie szkoły (wjazd od Navan Road) w godzinach 13.30 – 17.30 w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału WOŚP 2015, czwarty raz z rzędu gramy w SEN – miejscu gdzie spełniają się marzenia! Podobnie jak w zeszłym roku przygotowaliśmy moc atrakcji. Grać będzie Max Band. Wystawiona zostanie mrożąca krew w żyłach sztuka teatralna: „Legenda o Smoku Wawelskim”. Będzie bal przebierańców i konkurs piosenki! Inne atrakcje to stanica harcerska, pracownia fotograficzna, malowanie twarzy, kręcenie balonów. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę. Księgarnia SEN zaprezentuje znakomite tytuły. Kiermasz różności to gratka dla tych, którzy tęsknią za kolorowymi jarmarkami. A dla wielbicieli PRL-u. oryginalne autka z bloku wschodniego i to na chodzie.W roku 2015 cały dochód z orkiestry, w tym oczywiście i z naszej szkoły przeznaczony jest tradycyjnie dla ratowania życia dzieci.JAK CO ROKU KIERUJEMY DO NASZYCH KOCHANYCH MAM PROŚBĘ O UPIECZENIE PYSZNYCH CIAST I SŁODKOŚCI NA RZECZ WOŚP I ZŁOŻENIE ICH W SZKOLE MUZUŁMAŃSKIEJ LUB W IRLANDZKIEJ W SOBOTĘ 10 STYCZNIA 2014 DO GODZINY 13.00. Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!Kochani! Cały Dublin i okoliczne wioski ściągną tego dnia do naszej szkoły! Przyjdźcie i Wy i przyprowadźcie swoich znajomych z dziećmi! Bądźmy razem, bawmy się i pomóżmy, już 23 raz w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Sie ma!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!