Zapraszamy na bal karnawałowy dla rodziców i nauczycieli!

Ponownie mamy niekłamany zaszczyt zaprosić na bal dla dorosłych SEN, dla rodziców i nauczycieli w sobotę 14 lutego 2015. W tym roku przetańczymy całą noc w Klubie Wioślarskim – Neptun pod adresem Chapelizod Road, Dublin 8 w sąsiedztwie południowe strony Phoenix Parku.[end]Godziny 20.00 – 2.30. Koszt 25 euro od osoby. W cenie: przygotowanie i obsługa sali, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu (to ta druga orkiestra), zimna płyta (wędliny, sałatki, dodatki), ciepła kolacja oraz kawa i herbata. Napoje zawierające element baśniowy dostępne będą w barze klubowym w atrakcyjnych cenach. Szkoła zapewnia zimne napoje niebajkowe, lód do tychże i krajobraz w którym blisko nad wodę, do lasu i do domu.Liczba miejsc na balu jest tyleż okrągła co ograniczona: 100 osób! O udziale w balu decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń wraz z okolicznościową wpłatą w sekretariacie lub na konto szkoły. Spieszcie się bo Ci, dla których zabrakło miejsc na balach w ubiegłych latach wiedzą jak to boli….Namiary na salę balową znajdą Państwo poniżej:

Przyciśni aby przejść do Google Map.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!