Zapraszamy na bal karnawałowy dla rodziców i nauczycieli!

Ponownie mamy niekłamany zaszczyt zaprosić na bal dla dorosłych SEN, dla rodziców i nauczycieli w sobotę 14 lutego 2015. W tym roku przetańczymy całą noc w Klubie Wioślarskim – Neptun pod adresem Chapelizod Road, Dublin 8 w sąsiedztwie południowe strony Phoenix Parku.[end]Godziny 20.00 – 2.30. Koszt 25 euro od osoby. W cenie: przygotowanie i obsługa sali, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu (to ta druga orkiestra), zimna płyta (wędliny, sałatki, dodatki), ciepła kolacja oraz kawa i herbata. Napoje zawierające element baśniowy dostępne będą w barze klubowym w atrakcyjnych cenach. Szkoła zapewnia zimne napoje niebajkowe, lód do tychże i krajobraz w którym blisko nad wodę, do lasu i do domu.Liczba miejsc na balu jest tyleż okrągła co ograniczona: 100 osób! O udziale w balu decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń wraz z okolicznościową wpłatą w sekretariacie lub na konto szkoły. Spieszcie się bo Ci, dla których zabrakło miejsc na balach w ubiegłych latach wiedzą jak to boli….Namiary na salę balową znajdą Państwo poniżej:

Przyciśni aby przejść do Google Map.

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i