Zapraszamy na bal karnawałowy dla rodziców i nauczycieli!

Ponownie mamy niekłamany zaszczyt zaprosić na bal dla dorosłych SEN, dla rodziców i nauczycieli w sobotę 14 lutego 2015. W tym roku przetańczymy całą noc w Klubie Wioślarskim – Neptun pod adresem Chapelizod Road, Dublin 8 w sąsiedztwie południowe strony Phoenix Parku.[end]Godziny 20.00 – 2.30. Koszt 25 euro od osoby. W cenie: przygotowanie i obsługa sali, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu (to ta druga orkiestra), zimna płyta (wędliny, sałatki, dodatki), ciepła kolacja oraz kawa i herbata. Napoje zawierające element baśniowy dostępne będą w barze klubowym w atrakcyjnych cenach. Szkoła zapewnia zimne napoje niebajkowe, lód do tychże i krajobraz w którym blisko nad wodę, do lasu i do domu.Liczba miejsc na balu jest tyleż okrągła co ograniczona: 100 osób! O udziale w balu decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń wraz z okolicznościową wpłatą w sekretariacie lub na konto szkoły. Spieszcie się bo Ci, dla których zabrakło miejsc na balach w ubiegłych latach wiedzą jak to boli….Namiary na salę balową znajdą Państwo poniżej:

Przyciśni aby przejść do Google Map.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto