Drugi dzień szkoły już za nami. Uczniowie, choć za oknami wspaniała pogoda, wytrwale uczestniczyli w zajęciach szkolnych. Oczywiście najbardziej wyczekiwane i tak były przerwy oraz nowość w tym roku szkolnym-BASEN:) [end]
Ilość chętnych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W tę sobotę odbyły się eliminacje do drużyny pływackiej. Wszystkie dzieciaki były bardzo dzielne i dzielnie walczyły! Gratulujemy wszystkim młodym pływakom.

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

