Zielone Szkoły w Szkole SEN!

Wycieczki na które czekaliście!W dniach 23-24.06.2012 organizujemy programowe wyjazdy na Zieloną Szkołę dla całej społeczności szkolnej. Dla naszych najmłodszych jednodniowy wyjazd do słynnego Tayto Parku w Killbre, a dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych dwudniowy spektakularny wypad do gościnnej Irlandii Północnej gdzie zwiedzimy okolice Armagh i Portaferry![end]ZIELONA SZKOŁA DLA KLAS: PRZEDSZKOLE, 0 i 1 W DNIU 23 CZERWCA 2012 TAYTO PARK – KILLBREW ASHBOURNE CO. MEATH Wyjazd w sobotę 23 czerwca o 9.00. Powrót o 16.00 koszt 25 euro/os. (cenna identyczna jak w ubiegłym roku) w cenie autokar i bilet wstępu do Parku Rozrywki i Edukacji oraz wszystkie powyższe atrakcje. W trakcie jednodniowego wyjazdu dzieci będą miały moc atrakcji:- fabryka chipsów – wszystkie etapy produkcji- plac gier i centrum zabaw, lunapark, huśtawki i równoważnie- farma ze zwierzętami domowymi- zoo z egzotyczną menażerią jak w filmie „Madagaskar”- ścianka wspinaczkowa, rodeo na bizonie i jumping dla maluchów DLA UCZNIÓW, KTÓRZY NIE POJADĄ NA ZIELONE SZKOŁY ZORGANIZOWANE BĘDĄ NORMALNE LEKCJE.Zapisy do 16 czerwca 2012 w sekretariacie szkoły i u wychowawców klas oraz u dyrekcji drogą mailową lub telefonicznie.ZIELONA SZKOŁA DLA KLAS 2,3,4,5,6, GIMNAZJUM ORAZ DLA DOROSLYCH W PORTAFERRY W IRLANDII PÓŁNOCNEJWyjazd w sobotę o 8.00 rano, powrót w niedzielę wieczorem o 21.00, koszt 85 euro/os. (cenna identyczna jak w ubiegłym roku)W programie i w cenie: 1. Przejazd autokarem, nocleg w hotelu z widokiem na zatokę, pełne wyżywienie: 2 obiady, 1 śniadanie i 1 kolacja. Znakomita kuchnia w restauracji hotelu Borholm. Pizza z prawdziwego włoskiego pieca! Jadalnia z widokiem na zatokę.2. Wizyta w Planetarium w Armagh. Podziwianie tajemnic kosmosu na specjalnych multimedialnych pokazach.3. Rejs łodzią po zatoce.4. Udział w festynie i turnieju sportowym w Portaffery. Zawody sportowe i artystyczne dla dzieci i dla dorosłych. Plenery malarskie i warsztaty aktorskie i wokalne.5. Przeprawa promowa i podchody połączone ze zwiedzaniem irlandzkich zamków.DLA UCZNIÓW, KTÓRZY NIE POJADĄ NA ZIELONE SZKOŁY ZORGANIZOWANE BĘDĄ NORMALNE LEKCJE.Zapisy do 16 czerwca 2012 w sekretariacie szkoły i u wychowawców klas oraz u dyrekcji drogą mailową lub telefonicznie.