MAJÓWKA DLA DOROSŁYCH W SOBOTĘ 12.05 W BRAY

Majówka dla dorosłych (nauczyciele, rodzice) w sobotę 12 maja 2012.Impreza plenerowa w górach lub na plaży. Plaża miejska w Bray. Znakomity dojazd kolejką lub samochodem. Szkoła zapewnia grille, węgiel i podpałkę, stoły i krzesła w ograniczonej ilości, namioty oraz odtwarzacz CD na baterie – tylko stare dobre polskie przeboje. Piosenka turystyczna, biesiadna i klasyka polskiej muzyki rozrywkowej. Proszę wziąć również ze sobą instrumenty akustyczne (gitary, skrzypce, bębny), ale tylko pod warunkiem, że potrafią Państwo na nich grać.[end]Impreza składkowa. Każdy przynosi to co lubi do jedzenia i do picia. Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się do dyrekcji lub do sekretariatu szkoły, albo o przyjazd na miejsce bez zbędnych zapowiedzi.Wszyscy, którzy brali udział w majówce rok temu i w balu karnawałowym w tym roku wiedzą jak będzie…Uwaga! Odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie związku z majówką w dniu 12 maja brzmi: Zajęcia dodatkowe w dniu 12 maja w godzinach 14.30 – 16.00 odbędą się bez zmian.Serdecznie zapraszamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a