MAJÓWKA DLA DOROSŁYCH W SOBOTĘ 12.05 W BRAY

Majówka dla dorosłych (nauczyciele, rodzice) w sobotę 12 maja 2012.Impreza plenerowa w górach lub na plaży. Plaża miejska w Bray. Znakomity dojazd kolejką lub samochodem. Szkoła zapewnia grille, węgiel i podpałkę, stoły i krzesła w ograniczonej ilości, namioty oraz odtwarzacz CD na baterie – tylko stare dobre polskie przeboje. Piosenka turystyczna, biesiadna i klasyka polskiej muzyki rozrywkowej. Proszę wziąć również ze sobą instrumenty akustyczne (gitary, skrzypce, bębny), ale tylko pod warunkiem, że potrafią Państwo na nich grać.[end]Impreza składkowa. Każdy przynosi to co lubi do jedzenia i do picia. Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się do dyrekcji lub do sekretariatu szkoły, albo o przyjazd na miejsce bez zbędnych zapowiedzi.Wszyscy, którzy brali udział w majówce rok temu i w balu karnawałowym w tym roku wiedzą jak będzie…Uwaga! Odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie związku z majówką w dniu 12 maja brzmi: Zajęcia dodatkowe w dniu 12 maja w godzinach 14.30 – 16.00 odbędą się bez zmian.Serdecznie zapraszamy!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i