Co robimy w karnawale? Balujemy!!!

Karnawał w pełni i stąd mamy w naszej polskiej szkole SEN w Dublinie bale dla dzieci, dorosłych i dla młodzieży.Bal przebierańców dla klas 0-3 w szkole irlandzkiej – nowym budynku w dniu 28 stycznia 2012 roku.Już w najbliższą sobotę w godzinach 13.15 – 15.30 impreza klas 0 – 3 i przedszkola. Bal będzie miłą nagrodą dla naszych najmłodszych za ciężki trud nauki, którego owoce to wyniki testów kompetencji pisane z radością i pasją przez naszych dzielnych pupili w ostatnią sobotę. Ze względu na bal prosimy uczniów przebrać w planowane kostiumy i tak przyozdobionych przyprowadzić do szkoły. Śmieszne i najbardziej pomysłowe przebrania zostaną nagrodzone.[end]Informacje organizacyjne:- dzieci przynoszą do szkoły śniadanie- prosimy o przygotowanie strojów nie krępujących ruchów dziecka- militarne elementy stroju: szabelki, miecze, pistolety, karabiny, maczety czy maczugi zostawiamy w domu, co pozwoli lepiej się bawić, nie skusi żeby użyć zgodnie z przeznaczeniem i mamy też gwarancję, że broń nie zginie- w dniu balu nie ma fakultetów dla młodszych klas i odbiór dzieci ze szkoły irlandzkiej (nowy budynek) jest planowany ok. 15.45 – szkoła zapewni napoje i pączki dla naszych dzielnych balowiczów Bal przebierańców dla klas 4-6 i gimnazjum na sali gimnastycznej w dniu 4 lutego 2012 roku.Informacje organizacyjne są identyczne jak wyżej, w przypadku balu klas młodszych. Oczywiście 4 lutego są tylko fakultety dla klas młodszych. Bal karnawałowy na Dzień Świętego Walentego dla rodziców i nauczycieli polskiej szkoły SEN. Kolacja i impreza integracyjna -11 lutego 2012r. Data: 11 luty 2012Godziny: 19.00 – 24.00Miejsce: Budynek Klubu Karcianego. Carrickbrennan Road, Monkstown. W tym samym miejscu co w ubiegłym roku! Co.DublinCena: 25 euro od osoby.Ilość miejsc: 80 Piękne, spokojne miasteczko Monkstown tuż koło Blackrock. Przestronne samodzielne pawilony miejscowego klubu karcianego. Wysoki standard lokalu. Mamy to miejsce do naszej wyłącznej dyspozycji. Dobra okazja do integracji grona pedagogicznego z rodzicami. W cenie 25 euro szkoła zapewnia:- kolację (szwedzki stół, 1 ciepły posiłek). Kolacja zrobiona zostanie przez www.monikascatering.com- kawę, herbatę, mleko, cukier, cytryny, lód do drinków oraz zimne napoje ( cola, sprite, soki, woda mineralna )- muzykę, największe polskie i światowe przeboje, zamówienia na konkretne piosenki będą przyjmowane w sekretariacie szkoły lub na maila do 7 lutego 2011, można przesyłać też mailem- dekoracje, przygotowanie sali, sprzątanie i obsługę kuchniWe własnym zakresie przynosimy napoje zawierające element baśniowy i ulubione produkty spożywcze, za wyjątkiem dopalaczy i innych zakazanych prawem i obyczajem substancji.Można przynieść słodycze. Mile widziane ciasta. Impreza jest w całości finansowana z prywatnych pieniędzy rodziców i nauczycieli i skalkulowana na zero w końcowym efekcie. Wspólnie spędzone chwile – bezcenne!Liczba miejsc jest ograniczona stąd o udziale w balu zadecyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. W ubiegłym roku był komplet uczestników.

Uwaga! Istnieje możliwość zamówienia busa – 25 miejsc lub nawet autokaru 53 miejsca. Chętni proszeni są o zaznaczenie przy zapisach, że potrzebują transportu. Koszt 10 euro od osoby w obie strony. Trasa busa do ustalenia według potrzeb rodziców w granicach Dublina i w granicach rozsądku oczywiście.