Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w szkole SEN.

Ostatni szkolny dzwonek!

Kochani! Wierzyć się nie chce, ale to już! W najbliższą sobotę 3 lipca po raz ostatni zabrzmi szkolny dzwonek, a własciwie dzwon ręczny rodzimej produkcji niezwykle trudny w użyciu. Po raz ostatni przed wakacjami zawitamy w goscinne mury Hogwartu. Tym razem trochę później niż zwykle i na początek w innym budynku. Spotykamy się na sali gimnastycznej za stadniną koni. Zaczynamy o 11.00 mszą swiętą odprawioną przez naszego Ojca Jezuitę Wojtka.
[end]Później po mszy około godziny 11.45 – 12.00 odbędzie się krótka gala na zakończenie roku. Po gali około 12.30 odbędzie się spotkanie zarządu szkoły i dyrektora z rodzicami, gdzie wspólnie podsumujemy ostatnie półrocze i porozmawiamy o przyszłosci szkoły. Podczas gdy dorosli będą dyskutować o tych wszystkich nudnych, choć niezwykle istotnych i ważnych sprawach, nasi podopieczni udadzą się z wychowawcami do klas, gdzie nastąpi rozdanie swiadectw i pożegnanie z nauczycielami. Po zebraniu, czyli około godziny 13.00-13.15, rodzice dołączą do dzieci i nastąpi to na co wszyscy czekamy, ale o czym boimy się głosno mówić, żeby nie zapeszyć i żeby tego przypadkiem nie spłoszyć….. Wakacje!!!

…radosnie serca biją i wakacyjna miłosć…..

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a