PRACA DOMOWA

WAŻNE INFORMACJE – WYCIECZKA

Dziękuję za wspólnie spędzoną sobotę. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, bo ja wyśmienicie 😉 ?

UWAGA!!! W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ do Delphi!

W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (tj. 8-9 czerwca) – czeka nas dwudniowa WYCIECZKA do Delphi!

WAŻNE INFORMACJE:

Wyjazd: 8 czerwca, sobota: Zbiórka na parkingu New Cross College punktualnie o 7:30 rano

Powrót: Planowany powrót 9 czerwca, niedziela godzina 18:00- 18:30 (może się zmienić w zależności od warunków na drodze)

Zabierzcie ze sobą koszulki SEN 😉

UWAGA!

Najważniejsze wyposażenie niezbędne na wycieczkę, zgodnie z wytycznymi od organizatora:

1. dwie pary butów (w tym jedne odpowiednie do chodzenia po górach/hikingu, niezbędne do wieczornej wyprawy, bez odpowiedniego obuwia uczniowie będą musieli zostać w ośrodku – kurtka przeciwdeszczowa – oby się nie przydała)
  2.  śpiwór, poduszka, piżama
  3. ubranie i bielizna w ilości niezbędnej na 2 dni odpowiednie do pogody (i jeden zestaw dodatkowy gdybyśmy się zmoczyli na kajakach itp.), 4 pary skarpetek
  4. długie spodnie na wieczór (nie dżinsy), generalnie prosimy o odzież sportową dostosowaną do zmiennej pogody w Irlandii
  5. czapki z daszkiem, chustki (ochrona przed słońcem)
  6. bidon
  7. przybory toaletowe do mycia i ręcznik
  8. ręcznik kąpielowy i strój kąpielowy (mogą się przydać)
  9. krem przeciwsłoneczny
  10. drobne pieniądze (na terenie obiektu jest sklepik/maszyna ze słodkościami)

Procedura używania telefonów komórkowych:

Jeśli uczniowie zabiorą na wycieczkę telefony komórkowe będą musieli je oddać opiekunom w depozyt. Podczas aktywności posiadanie/korzystanie z telefonów na terenie obiektu jest zabronione. Będzie możliwość skorzystania z telefonu tylko w godzinach: 13:00-14:00 (podczas lunchu) i wieczorem 17:30-19:00. Jeżeli jest konieczność posiadania przez ucznia telefonu ze względu na wskazania medyczne bądź inne wyjątkowe okoliczności, bardzo proszę o taką informację jak najszybciej.

WAŻNE!

Jeżeli uczniowie mają chorobę lokomocyjną prosimy o podanie im odpowiedniego leku odpowiednio wcześniej, zgodnie z ulotką na opakowaniu oraz poinformowanie o tym fakcie opiekuna autokaru, w którym dziecko będzie jechało.

Jeśli uczeń bierze na stałe jakieś leki prosimy o wyposażanie ich w odpowiednią ilość medykamentu na dwa dni.

***

Pragnę poinformować, że dla wszystkich Uczniów, którzy nie zapisali sie na wycieczkę, w szkole odbęda się zajęcia, w pełnym wymiarze godzin.

***

Pozdrawiam i życzę cudownego tygodnia

Magdalena Marciak

Zadanie domowe wygasa o 09:38 dnia 13 czerwca 2024