PRACA DOMOWA

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Już w najbliższą sobotę 8 czerwca uczniowie jadą do Delphi na dwudniową wycieczkę!

Wyjazd 8 czerwca, sobota: Zbiórka na parkingu New Cross College punktualnie o 7:30 rano.

Powrót: Planowany powrót 9 czerwca, niedziela godzina 18:00- 18:30 (może się zmienić w zależności od warunków na drodze)

Najważniejsze wyposażenie niezbędne na wycieczkę, zgodnie z wytycznymi od organizatora:

– 2 pary butów, w tem jedne odpowiednie do chodzenia po górach/hikingu, niezbędne do wieczornej wyprawy, bez odpowiedniego obuwia uczniowie będą musieli zostać w ośrodku

– kurtka przeciwdeszczowa (oby się nie przydała)

– śpiwór, poduszka, piżama

– ubranie i bielizna w ilości niezbędnej na 2 dni odpowiednie do pogody (i jeden zestaw dodatkowy gdybyśmy się zmoczyli na kajakach itp.), 4 pary skarpetek

– długie spodnie na wieczór (nie dżinsy), generalnie prosimy o odzież sportową dostosowaną do zmiennej pogody w Irlandii

– czapki z daszkiem, chustki (ochrona przed słońcem)

– bidon

– przybory toaletowe do mycia i ręcznik

– ręcznik kąpielowy i strój kąpielowy (mogą się przydać)

– krem przeciwsłoneczny

– drobne pieniądze (na terenie obiektu jest sklepik/maszyna ze słodkościami)

Procedura używania telefonów komórkowych: Jeśli uczniowie zabiorą na wycieczkę telefony komórkowe będą musieli je oddać opiekunom w depozyt. Podczas aktywności posiadanie/korzystanie z telefonów na terenie obiektu jest zabronione. Będzie możliwość skorzystania z telefonu tylko w godzinach: 13:00-14:00 (podczas lunchu) i wieczorem 17:30-19:00.

Jeżeli jest konieczność posiadania przez ucznia telefonu ze względu na wskazania medyczne bądź inne wyjątkowe okoliczności, bardzo proszę o taką informację jak najszybciej.

UWAGA!

Jeżeli uczniowie mają chorobę lokomocyjną prosimy o podanie im odpowiedniego leku odpowiednio wcześniej, zgodnie z ulotką na opakowaniu oraz poinformowanie o tym fakcie opiekuna autokaru, w którym dziecko będzie jechało.

Jeśli uczeń bierze na stałe jakieś leki prosimy o wyposażanie ich w odpowiednią ilość medykamentu na dwa dni.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej wyprawy!:)

p. Basia

Zadanie domowe wygasa o 09:30 dnia 13 czerwca 2024

W razie pytań bądź wątpliwości, skontaktuj się ze swoim nauczycielem