PRACA DOMOWA

Zapisy do: 11 maja u wychowawców klas

Wpłata do: 11 maja

Koszt: €45

Krok 1: Dokonanie opłaty €45 w sekretariacie w sobotę lub przelewem na konto szkoły.

Uwaga: W opisie przelewu prosimy podać: Nazwisko + Clara Lara (np. KowalskaClaraLara)

Krok 2: Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

1. Zapisz w zeszycie i naucz się pisowni wyrazów: zjeżdżalnia, huśtawka, dróżka, hulajnoga.
  2. Ułóż zdanie z wybranym wyrazem.
  3. Wykonaj zadania (podręcznik, str. 82)
  4. Czytaj lekturę „Detektyw Pozytywka”. Omówienie lektury odbędzie się dnia 25 maja. Staraj się to robić samodzielnie. Poproś rodziców o pudełko (takie od butów jest idealne) i dkładaj do niego przedmioty/rzeczy związane z treścią lektury. Mogą to być przedmioty, które być może masz w domu, zabawki, rzeczy wykonane własnoręcznie lub obrazki tychże rzeczy. Pudełko z zawartością przynieś do szkoły w dniu omawiania lektury.
  • Podręcznik: marzec, kwiecień, maj, czerwiec.
  • Zeszyt klasowy A4
  • Wyposażony piórnik (ołówek, kredki, nożyczki, klej, temperówka, gumka)
  • Obfite drugie śniadanie i dużo picia
  • Odpowiednie obuwie i ubranie