PRACA DOMOWA

Wycieczka szkolna Clonfert Pet Farm

Już w najbliższą sobotę uczniowie naszej klasy udadzą się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Clonfert Pet Farm.

Bardzo prosimy o punktualne przybycie do szkoły na godz. 9:00.

Dzień rozpoczynamy tak jak w każdą sobotę. Dzieci udają się do klas, gdzie przygotujemy się do wyjazdu.

Następnie z wychowawcami i wyznaczonymi opiekunami przejdą do autokarów.

Każde dziecko otrzyma opaskę na rękę z moim imieniem i numerem tel. do mnie.

Po wycieczce dzieci będą do odbioru o godz.16:00, tak jak w każdą sobotę na boiskach szkolnych:

Słoneczka, Krasnoludki, Juniorki, Seniorki,– St. Oliviers Plunkett

Klasa 1A, Klasa 1O, Klasa 1E – St. Malachy’s

Prosimy o wcześniejsze podanie leków, dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną i poinformowanie mnie o tym.

Proszę, aby dzieci, które posiadają koszulkę szkoły SEN, założyły ją na wycieczkę.

Prosimy również o zaopatrzenie dzieci w:

• wygodne obuwie i ubranie sportowe dostosowane do zapowiadanych warunków atmosferycznych,
  • czapkę z daszkiem
  • krem z filterm
  • obfite drugie śniadanie: kanapki, owoce, wodę.

Niedozwolone są chipsy, słodycze, napoje gazowane.

Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy zgłosili się do pomocy podczas wycieczki.

Oczywiście jak co roku, dla uczniów, którzy nie jadą na wycieczkę, szkoła zapewnia zajęcia edukacyjne na terenie szkoły.

Życzę miłego tygodnia,

Anna Anczyk

Zadanie domowe wygasa o 21:58 dnia 26 maja 2024

W razie pytań bądź wątpliwości, skontaktuj się ze swoim nauczycielem