PRACA DOMOWA

Klasa 1A

To już ostatnie nasze zadanie domowe w tym roku szkolnym:).

1. Przeczytaj rodzicom tekst „Święto wszystkich dzieci” s.54.

2. „Dziennik wydarzeń”. W dzienniczku uczeń przedstawia ciekawe wydarzenie minionego tygodnia. W miarę możliwości próbuje opisać swój obrazek za pomocą sylab, wyrazów czy też krótkiego zdania.

· wyposażony piórnik

· podręcznik marzec, kwiecień, maj, czerwiec

· zeszyt A4

· odpowiednią ilość jedzenia i picia

Nasz klasowy pingwinek zakończył swoja podroż .Odwiedził każdego ucznia,a nawet byl w Polsce i we Francji!!!! To już koniec przygody dla naszego małego podróżnika!!!

Nasze zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca o godzinie 9:30 w sali teatralnej New Cross College. Nasza cudowna kadra przygotowała małą niespodziankę dla uczniów:). Po części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią przejdą do sali, gdzie zostaną wręczone świadectwa. Po wręczeniu świadectw uczniowie, udadzą się do swoich domów i rozpoczną wakacje.

Pozdrawiam serdecznie

Aneta Tajkowska

Zadanie domowe wygasa o 18:55 dnia 17 czerwca 2024

W razie pytań bądź wątpliwości, skontaktuj się ze swoim nauczycielem