W najbliższą sobote wracamy już normalnie do zajęć w naszym budynku.



Praca domowa
- zrób wpis w dzienniczku wydarzeń.
Zabierz na następne zajęcia:
- podręcznik marzec/kwiecień/maj/czerwiec;
- zeszyt A4, do wklejania dodatkowych kart pracy;
- piórnik, a w nim: ołówek, kredki, gumka, temperówka, klej, nożyczki;
- jedzenie, picie, odpowiednią odzież.
Pozdrawiam
Ilona Orzeł
Zadanie domowe wygasa o 22:13 dnia 09 czerwca 2026