Drodzy Rodzice,
W najbliższą sobote wracamy już normalnie do zajęć w naszym budynku.
Praca domowa
- zrób wpis w dzienniczku wydarzeń.
Zabierz na następne zajęcia:
- podręcznik marzec/kwiecień/maj/czerwiec;
- zeszyt A4, do wklejania dodatkowych kart pracy;
- piórnik, a w nim: ołówek, kredki, gumka, temperówka, klej, nożyczki;
- jedzenie, picie, odpowiednią odzież.
Pozdrawiam Regina Serdakowska
Zadanie domowe wygasa o 08:39 dnia 11 czerwca 2026