Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
6 czerwca uczniowie naszej klasy udadzą się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Parku Clara Lara.

Bardzo prosimy o punktualne przybycie tego dnia do szkoły na godz. 9:00.
Dzień rozpoczynamy tak jak w każdą sobotę. Dzieci udają się do klas, gdzie przygotujemy się do wyjazdu.
Następnie z wychowawcami i wyznaczonymi opiekunami przejdą do autokaru.
Proszę NIE ustawiać się z dziećmi przy autokarze.
Po wycieczce dzieci będą do odbioru o godz.16:00, tak jak w każdą sobotę na boisku szkolnym.
Prosimy o zaopatrzenie dzieci w:
-koszulki z logo SEN, jeśli posiadają,
– wygodne obuwie i ubranie sportowe dostosowane do zapowiadanych warunków atmosferycznych,
– ponieważ uczniowie będą uczestniczyć w aktywnościach również na wodzie, prosimy koniecznie wyposażyć dzieci w dodatkowe ubrania i obuwie (do wody dzieci wchodzą w obuwiu) na przebranie, ręcznik oraz worek foliowy na zapakowanie mokrej odzieży i butów w drodze powrotnej,
– obfite drugie śniadanie: kanapki, owoce, wodę,
– można dać dzieciom, jeśli posiadają, pianki do pływania, ale nie jest to konieczne,
-na terenie parku będzie dostępny sklepik, jeśli mają Państwo ochotę mogą włożyć drobne pieniądze.
Prosimy o wcześniejsze podanie leków dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną.
Niedozwolone są chipsy, słodycze, napoje gazowane.
Oczywiście jak co roku, dla uczniów, którzy nie jadą na wycieczkę, szkoła zapewnia zajęcia edukacyjne na terenie szkoły.
Uczniowie zabierają wówczas do szkoły:
- zeszyt A4
- wyposażony piórnik
- podręcznik III-IV-V-VI
- obfite śniadanie + picie




















Pozdrawiamy i życzymy udanego tygodnia,
Iza Płochowska
Karolina Venter-Tomaszyk
Zadanie domowe wygasa o 23:09 dnia 07 czerwca 2026