PRACA DOMOWA

Niestety nie wszyscy mieli okazję wpisać się do naszego klasowego zeszytu – Złote myśli. A to zeszyt zaginął, a to gdzieś utknął na dłużej.

Chciałabym wspólnie przeglądnąć i poczytać nasz zeszyt na najbliższych zajęciach.

Bardzo proszę, by te osoby (prześlę email do konkretnych rodziców) na dowolnej kartce A4 odpowiedziały na poniższe pytania i przyniosły ją w sobotę do szkoły:

1. Imię i nazwisko.
  2. Ile masz lat?
  3. Imię Twojego najlepszego przyjaciela / przyjaciółki.
  4. Ulubiony bohater bajki lub książki to…
  5. Jaki jest Twój ulubiony deser?
  6. Co zabrałbyś / zabrałabyś na bezludną wyspę?
  7. Czy masz rodzeństwo? Jak mają na imię?
  8. Napisz coś o sobie.
  9. Co lubisz robić w wolnym czasie?
  10. Data wpisu.
  11. Narysuj lub wklej zdjecie swojej rodziny.

· wyposażony piórnik

· podręcznik marzec, kwiecień, maj, czerwiec

· zeszyt A4

· odpowiednią ilość jedzenia i picia

Nasze zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca o godzinie 9:30 w sali teatralnej New Cross College. Nasza cudowna kadra przygotowała małą niespodziankę dla uczniów:). Po części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią przejdą do sali, gdzie zostaną wręczone świadectwa. Po wręczeniu świadectw uczniowie, udadzą się do swoich domów i rozpoczną wakacje.

Miłego tygodnia,

Iza Płochowska

Zadanie domowe wygasa o 10:56 dnia 16 czerwca 2024

W razie pytań bądź wątpliwości, skontaktuj się ze swoim nauczycielem