Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Życzenia wielkanocne  10 kwiecień 2020 (13:29)
Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne


Tradycyjnie w Wielką Sobotę, przypadającą w tym roku na dzień 11 kwietnia 2020 W Polskiej Szkole SEN w Dublinie… Nie bawimy się.   Nie uczymy się.  I nie pracujemy.   Bo mamy ferie! Tradycyjnie wówczas święcimy pokarmy. Tym razem wyjątkowo przez Internet lub dzięki telewizji. I przygotowujemy się do najważniejszych świąt chrześcijańskich w roku.   czytaj więcej

Wielkanoc tuż tuż  07 kwiecień 2020 (12:10)
Wielkanoc tuż tuż

Wielkanoc tuż tuż


Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, choć spędzimy je zapewne trochę inaczej niż zwykle, nie oznaczy to, że będą na smutno! O nie. O to zadbały też nasze Panie z nauczania zintegrowanego, które razem z uczniami malowały pisanki, uczyły o tradycjach wielkanocnych, tak by uczniowie już w najbliższy weekend mogli wykorzystać zdobytą wiedzę i pomóc chociażby przy tworzeniu wielkanocnego koszyka.
czytaj więcej

Pisze o nas TVP Polonia  30 marzec 2020 (21:22)
Pisze o nas TVP Polonia

Pisze o nas TVP Polonia


Pisze o nas TVP Polonia, od której dostaliśmy 6+! Koniecznie przeczytajcie artykuł, w którym pojawia się krótki reportaż filmowy o naszej szkole.

Jeśli zastanawiali się Państwo jak wygląda nauka online w polskich szkołach spieszymy Was poinformować, że w Polskiej Szkole SEN w Dublinie ma się świetnie! Na co dzień nasi uczniowie mieszkają w Irlandii, ale ich Ojczyzną jest Polska i aby utrzymać więź z krajem rodziców chodzą do naszej szkoły.
czytaj więcej

To już oficjalne, jesteśmy szkołą on-line!  24 marzec 2020 (19:24)
To już oficjalne, jesteśmy szkołą on-line!

To już oficjalne, jesteśmy szkołą on-line!


Sobota 21 marca 2020 przeszła do historii naszej szkoły, jako pierwsza sobota w pełni on-line. Co to oznacza? Nic innego, jak to, że przeprowadziliśmy nasze cosobotnie zajęcia w wirtualnych klasach. Potrzebowaliśmy do tego wspaniałych uczniów, super rodziców, entuzjastycznych nauczycieli i...dobrego Internetu! Przepis gotowy. czytaj więcej

Zajęcia on-line  20 marzec 2020 (18:23)
Zajęcia on-line

Zajęcia on-line


Nasi drodzy uczniowie i rodzice! Jesteście wspaniali i jedyni w swoim rodzaju. Dziękujemy Wam za to, że dzielnie wzięliście udział w naszych zajęciach, ba! nawet to udokumentowaliście. Dziękujemy za słowa podziękowania. Szczerze - łezka wzruszenia zakręciła się w naszym nauczycielskim oku widząc Wasze zaangażowanie i wsparcie! To nam pokazuje, że nasza szkoła jest najlepsza na świecie i będzie działać do końca świata i jeden dzień dłużej.
czytaj więcej

Ważna informacja  12 marzec 2020 (14:29)
Ważna informacja

Ważna informacja


Drodzy Uczniowie i Rodzice. Pomimo braku dostępu do budynków szkolnych, nie zawieszamy zajęć. Od najbliższej soboty przechodzimy na edukację online. Wkrótce wszyscy Rodzice i Uczniowie otrzymają e-mail ze szczegółowymi informacjami. Prosimy o chwilowe wstrzymanie się z telefonami do szkoły. Intensywnie pracujemy tak, żeby wszystko było na sobotę gotowe.
czytaj więcej


Strony: 1 2 3 4 5
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze video szkoły SEN

.