Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Laureaci konkursu "Być Polakiem"  05 sierpień 2022 (11:41)
Laureaci konkursu "Być Polakiem"

2 sierpnia na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta Gala XIII edycji konkursu „Być Polakiem”. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie Polskiej Szkoły SEN – Antoni Korpacz, Kazimierz Stocki, Liliana Sulecka oraz nauczycielka Weronika Butrym-Nikadon. Gali towarzyszyła podniosła atmosfera pełna wzruszających momentów. Za sprawą Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego uczestnicy wydarzenia mogli przenieść się w odległe czasy wsłuchując się w pieśni patriotyczne oraz podziwiając tańce ludowe. „W życiu nigdy nie wiadomo co się zdarzy, gdyby nie było mnie w polskiej szkole, nie byłoby mnie tutaj” słowa wypowiedziane przez Annę Marię Anders córkę generała Andersa, która urodziła się w Londynie i spędziła całe swoje dzieciństwo, zachęcają dzieci i młodzież na emigracji do uczęszczania do szkół polonijnych. Gratulujemy naszym tegorocznym laureatom i zachęcamy naszych uczniów, młodzież, nauczycieli do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Być Polakiem”.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN