Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Zakończenie roku szkolnego - klasy młodsze  29 czerwiec 2022 (23:39)
Zakończenie roku szkolnego - klasy młodsze

Zakończenie roku w klasach najmłodszych - to był szał kreatywności! Dla uczniów od przedszkola do 2 klasy nauczyciele przygotowali przedstawienie na podstawie wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". Każdy z nauczycieli dostał swoją rolę, którą odegrał koncertowo. Uczniowie byli zachwyceni przebraniami i grą "aktorską" naszych wychowawców. Dla klasy 3 z kolei przedstawienie przygotowali uczniowie klas 2 na podstawie lektur przerabianych w klasie 2-3, między innymi "Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" Justyny Bednarek. Zakończenie roku szkolnego jest też dla uczniów klas 3 wyjątkowym wydarzeniem - kończą oni bowiem pierwszy etap nauczania, by od września dołączyć do "starszaków". Co za przygoda! Motylki, czyli nasze najmłodsze przedszkolaki, oficjalnie przeszły do nauczania zintegrowanego, czyli nowy fascynujący etap przed nimi. Już nie możemy się doczekać, by przywitać ich w zerówce. Wszystkim Wam - Rodzicom, Opiekunom i naszym uczniom życzymy wspaniałych, dłuugichhh wakacji! Widzimy się we wrześniu.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN