Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wycieczka do Lullymore  01 czerwiec 2022 (12:47)
Wycieczka do Lullymore

Nie ma lepszej okazji na publikację zdjęć z fantastycznej wycieczki do Lullymore Heritage & Discovery Park niż Dzień Dziecka! Nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję wybrać się do centrum rozrywki wraz ze swymi wychowawcami w ubiegłą sobotę. Zabawa była przednia, park z niewielkimi wyjątkami udostępniono tylko dla naszej szkoły, dzięki czemu uczniowie mieli wszystkie atrakcje na wyłączność! Mogli hasać, huśtać się, skakać, zwiedzać atrakcje bez najmniejszych przeszkód i kolejek. Było głaskanie młodych kózek, trochę historii w chatach edukacyjnych, golf, przejażdżka ciuchcią, park linowy, wspinaczka, skakanie w kulkach i co jeszcze tylko może sobie wymarzyć dziecięca dusza! Pogoda też nam dopisała, dzięki temu w pełni wykorzystaliśmy czas na super zabawę. Przed nami Clara Lara i Tayto Park dla starszych uczniów. Nie możemy się już doczekać!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN