Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Łomża - zapisy tylko do 1 czerwca!  24 maj 2022 (16:25)
Łomża - zapisy tylko do 1 czerwca!

Długo oczekiwana i uwielbiana przez uczniów ŁOMŻA! Zapraszamy do wspólnego wyjazdu uczniów w wieku 8-15 lat na XXII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Senatora Jana Stypuły w Łomży. Garść najważniejszych informacji: 📌 Termin wyjazdu: wylot do Warszawy Modlin - 26.06.2022, powrót do Dublina - 01.07.2022 📌 Zapisanie dziecka na wyjazd jest równoznaczne z deklaracją udziału w co najmniej jednej z wymienionych poniżej konkurencji olimpijskich: ZAPASY SIATKÓWKA DZIEWCZĄT SZACHY LEKKOATLETYKA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT PŁYWANIE PIŁKA NOŻNA TENIS STOŁOWY TENIS ZIEMNY 📌 Cena wyjazdu: € 110 + bilety lotnicze 📌 Jak zapisać dziecko na wyjazd? Krok 1: Dokonanie bezzwrotnej opłaty wpisowej w wysokości €100 w sekretariacie w sobotę lub przelewem na konto szkoły. Uwaga: W opisie przelewu prosimy podać: Nazwisko + Lomza (np. KowalskaLomza) Dane konta: Polish Teachers Association IBAN: IE12AIBK93331752623014 BIK/SWIFT CODE: AIBKIE2D 📌 Zapisy tylko do 1 czerwca, liczba miejsc ograniczona! Już nie możemy się doczekać pierwszego letniego wyjazdu od 2 lat!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN