Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wielkanoc  12 kwiecień 2022 (15:34)
Wielkanoc

Wielkanoc w Szkole SEN wróciła w pełnej krasie, co prawda nie mogliśmy jeszcze zaprosić Was, drodzy rodzice, do wspólnego świętowania, ale uczniowie już mogli spotkać się przy zastawionym smakołykami wielkanocnym stole. Uczniowie nauczania zintegrowanego, czyli nasi najmłodsi, w programie obchodów dnia mieli warsztaty wielkanocne, spektakl przygotowany przez uczniów klas 3, no i oczywiście poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzieci wróciły do domów pełne nie tylko słodyczy, ale również wiedzy o tradycjach wielkanocnych! Podobnie jak młodsze klasy, nasi "seniorzy" tego dnia mieli moc atrakcji, od gotowania, robienia mazurków, warsztatów wielkanocnych, po spektakl a następnie ucztę wielkanocną. Warsztaty tworzenia koszyczków wielkanocnych przygotowała i przeprowadziła Joanna Drążewska. Niezwykłe przedstawienie wielkanocne, które śmiało można nazwać musicalem, w tym roku przygotowały klasy 4c i 5b pod wodzą wychowawczyni Joanny Konstantynowicz, przy wsparciu Bartka Pilarczyka i Marzeny Panfil. Za dekoracje wielkanocne, jak zwykle odpowiedzialna była Joanna Drążewska przy pomocy swoich uczniów. W gotowaniu pomagali nam rodzice oraz członkowie Zarządu SEN, którzy stawili się na wezwanie niezwykle chętnie, dzięki czemu nasi uczniowie mogli spróbować wyśmienitego barszczu białego z wkładką! Musimy powiedzieć, że tyle dokładek nie nalewaliśmy nigdy. Na deser uczniowie zajadali się mazurkami oraz babeczkami. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą szkolną Wielkanoc! Mamy nadzieję już w następnym roku świętować razem z Wami, rodzicami! Część zdjęć z tego reportażu wykonała nasza uczennica Zosia Kryszak! Dziękujemy!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN