Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Lokomotywa 2021 - konkurs rozstrzygnięty!  29 listopad 2021 (13:27)
Lokomotywa 2021 - konkurs rozstrzygnięty!

Super wiadomości płyną do nas od Polskiej Macierzy Szkolnej w Irlandii. Nasze uczennice po raz kolejny zdominowały podium w swoich kategoriach wiekowych w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Lokomotywa 2021"! Grupa A – klasy 1- 2 I miejsce Paulina Szymoniak w wierszu "Hipopotam lubi błoto" Wandy Chotomskiej. Grupa B – klasy 3 – 4 I miejsce Olivia Korpacz w wierszu "Gwałtu! Rety! Co się dzieje?!" Małgorzaty Strzałkowskiej Grupa C – klasy 5 -6 II miejsce Maria Kubiak w wierszu "Elegia o chłopcu polskim" Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Grupa D – klasy 7 + I miejsce Carmen Antkowiak - Amebo w wierszu "Nic dwa razy" Wisławy Szymborskiej Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a naszym uczennicom dziękujemy za tak piękne reprezentowanie naszej szkoły!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN