Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Geografia projektami stoi  24 listopad 2021 (15:46)
Geografia projektami stoi

A co się działo ostatnio na lekcjach geografii...Projekty opanowały klasy 4, 5 i 8. Klasy czwarte stworzyły Legitymację Morza Bałtyckiego - przecież każdy powinien posiadać swój dokument. Oczywiście nie zabrakło przepięknych zdjęć polskiego morza, rysunków a nawet piasku, muszelek i bursztynów. I to znad samego Bałtyku! Klasy piąte zabrały nas na wycieczkę pt "Pokaż mi Kraków i okolice". Nasi uczniowie wręcz fantastycznie opisali i pokazali piękno tego magicznego miasta. Kto jeszcze nie był w tym cudownym mieście, teraz to już na pewno tam się wybierze. Natomiast klasa ósma udowodniła, że nie ma od nich lepszych w tworzeniu folderów turystycznych. Przez chwilę stali się pracownikami biura podróży i reklamowali jedno z polskich miast /miasteczek. Niejedno biuro zainteresowałoby się ich pomysłami. Pomyślcie o karierze w tym kierunku nasi drodzy ósmoklasiści! Jesteśmy dumni, że tak wspaniale potraficie pokazać jaka piękna i różnorodna jest Polska.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN