Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Turniej Misia Wojtka  10 listopad 2021 (11:18)
Turniej Misia Wojtka

Jak spędzić dobrze i konstruktywnie sobotę? Grając w Misia Wojtka! W naszej szkole trwa nieustająca miłość do flagowej gry Instytutu Pamięci Narodowej - Miś Wojtek. Postanowiliśmy więc na lekcjach historii i geografii zjednoczyć siły nauczycielskie i zarazić miłością do gry wszystkie klasy 4-1LO, co zaowocowało Szkolnym Turniejem Misia Wojtka. Od samego rana nasi uczniowie na lekcjach historii i geografii trenowali swoje strategiczne myślenie, by móc nazwać się Mistrzem gry. Z powodzeniem i zapałem przechodzili kolejne rundy, by dotrzeć do ścisłego finału, gdzie czekało ich ostateczne stracie tytatnów, które wyłoniło zwycięzców: I tak w klasach 4 zwyciężyli: 1 miejsce Piotr Pilarczyk i Nathan Callopy 2 miejsce Kacper Karczewski 3 miejsce Daniel Hanuszewicz klasy 5 1 miejsce Amelia Śmiechowska 2 miejsce Sara Ważeńska 3 miejsce Philip Drozdowski klasy 6 1 miejsce Joanna Gurdek 2 miejsce Anastasia Cieniawska 3 miejsce Marcel Kotlarz klasy 7 1 miejsce ex aequo Audrey Ważeńska i Tymon Wielosz 2 miejsce Kacper Lipiński 3 miejsce Bartosz Duszyński klasa 8 1 miejsce Małgosia Machyńska 2 miejsce Dawid Czyż 3 miejsce Natalia Kopczyńska Klasa 1LO 1 miejsce Amelia Śmiech 2 miejsce Nikola Krysik 3 miejsce Eryka Westfal Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a reszcie dziękujemy za wspaniałą walkę i zaangażowanie. Uczniowie w ramach nagród otrzymali grę Miś Wojtek i książkę opowiadającą fascynującą historię tego odważnego misia. Projekt został dofinansowany przez Polish Embassy Dublin, za co ogromnie dziękujemy!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN