Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Sobota u starszaków  21 wrzesień 2021 (12:51)
Sobota u starszaków

Co nasi uczniowie porabiają podczas zajęć historii? Co robią na przerwie? Jak pracuje szkolny sklepik? Obejrzyjcie zdjęcia, które odpowiedzą na te pytania. Uczniowie klas 7 ćwiczyli słowa hymnu polskiego w związku z tematem o Legionach Dąbrowskiego, uczniowie klasy 1LO natomiast mieli wycieczkę do przeszłości swoich dziadków i rodziców, czyli poznawali kultowe przedmioty PRL-u. Poszło im świetnie! Długa przerwa to z kolei okazja do rozprostowania kości i pogrania na szkolnym boisku. A Ci którzy podczas tych aktywności fizycznych zgłodnieją zapraszamy do kawiarenki i sklepiku szkolnego, który prowadzą nasi najstarsi uczniowie w ramach projektów licealnych. I bardzo mocno zapraszają do korzystania z ich oferty na każdej dużej przerwie.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN