Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wracamy!  19 sierpień 2021 (15:51)
Wracamy!

Drodzy uczniowie wakacje powoli dobiegają końca! Tak słyszymy te pękające z żalu serca, ale mamy dobrą wiadomość, za rok będą kolejne! Drodzy rodzice poniżej kilka organizacyjnych spraw, związanych z początkiem roku szkolnego, które zostały do Was rozesłane również drogą mailową. ➡ Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w sobotę 4 września 2021 o godz. 9.00. i 9:15 - zależnie od budynku , w którym Państwa dziecko będzie miało zajęcia. W sprawach organizacyjnych wyślemy osobnego maila. ➡ Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 i roczny kalendarz wydarzeń dostępny będzie od 31 sierpnia 2021 na stronie szkoły: www.szkolasen.com ➡ Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do poszczególnych klas i nazwiska oraz kontakt do nauczycieli prowadzących wyślemy Państwu drogą mailową po Radzie Pedagogicznej, czyli w pierwszym tygodniu września. Dotyczy to jedynie nowych uczniów naszej szkoły oraz klas, które zostają połączone i oddziałów, w których zmienił się wychowawca. Do zobaczenia już wkrótce!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN