Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Webinar z Małgorzatą Swędrowską  31 maj 2021 (13:29)
Webinar z Małgorzatą Swędrowską

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Akademia Nauczyciela. Już dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego spotkanie z Małgorzatą Swędrowską, pedagożką, przyjaciółką dzieci i książek, wykładowczynią na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, twórczynią koncepcji czytania wrażeniowego, czyli „smakowania” literatury wszelkimi zmysłami. Opowie nam ona o tym, czym jest "Czytanie wrażeniowe i jak zachwycić dzieci czytaniem, lekturami i książkami". Podczas webinaru uczestnik: 🔹 Doświadczy, czym jest czytanie wrażeniowe w wąskim i szerokim ujęciu. 🔹 Pozna zabawy zwiększające koncentrację dzieci na tekście, zabawy ruchowe przed, po i w trakcie czytania, które zaspokajają potrzebę ruchu i czynią tekst „żywym”. 🔹 Odkryje fenomen książek obrazkowych, picturebooków, które są świetnym mostem między światem obrazu, z którego przybywa dziecko, a światem wyrazu, który znajduje się w świecie literackim. 🔹 Zapozna się z najnowszymi trendami w literaturze dla dzieci wydawanej w Polsce i na świecie 😊 Zapisy: https://akademia-nauczyciela.pl/21webinarium08/ Zapraszamy!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN