Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
IX OLimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii  24 maj 2021 (14:07)
IX OLimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

W ubiegłą sobotę nasi uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w konkurencjach naukowych naszej corocznej Olimpiady. I choć różni się ona od tych, które dobrze znamy, daje nam tyle samo satysfakcji! Dzielni zawodnicy wzięli udział w takich konkurencjach naukowych, jak Wiedza o Polsce i wiedza o sławnych Polakach, konkurs ortograficzny, literacki, poetycki, matematyka, geografia i historia. Czekamy teraz na dwie kolejne odsłony naszej Olimpiady, już w najbliższą sobotę bowiem będą walczyć w tych samych konkurencjach uczniowie ze Szkół Polonijnych z całego świata, a 5 czerwca na terenach zielonych spotkamy się na olimpiadzie sportowej. Tego samego dnia zostaną wyłonieni zwycięzcy! Powodzenia i dziękujemy, że bawicie się z nami!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN