Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wracamy do szkoły  11 marzec 2021 (12:46)
Wracamy do szkoły

Hurrra!!!! Wróciliśmy do naszych szkolnych klas, do naszych kolegów i koleżanek oraz naszych cudownych Pań. Do tego na drugie klasy czekała super niespodzianka. Otrzymaliśmy nasze książeczki do programu edukacyjnego WOŚP Ratujemy i Uczymy Ratować oraz apteczki. Każda książeczka ma na końcu prawdziwy certyfikat ukończenia programu. Tydzień temu odwiedzili nas na lekcjach online prawdziwi panowie ratownicy. Ależ było ciekawie!!! Opowiadali nam o swojej pracy oraz nauczyli nas jak prawidłowo zdejmować jednorazowe rękawiczki aby na naszych rączkach nie pozostały bakterie. To nie jest takie proste, ale nam się oczywiście udało. Panowie ratownicy obiecali, że jeszcze nas odwiedzą. Nie możemy się już doczekać! Na kolejnych zajęciach dostaniemy kartonowe telefony i będziemy się uczyć jak wezwać pomoc. Tak moi drodzy...jesteśmy małymi bohaterami !!!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN