Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Przedszkole  22 paĽdziernik 2020 (11:06)
Przedszkole

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich przesyłają Przedszkolaki z grup Motylki, Słoneczka i Krasnoludki oraz ich Panie. Od kilku tygodni przez zabawę rozwijamy język polski i bardzo cieszymy się na nasze spotkania w soboty. Tęskniliśmy za sobą bardzo. Witamy też nowe Przedszkolaki i ich Rodziny. Cieszymy się, że dołączyliście do społeczności szkolnej i będziecie z Nami aż do liceum. Brzmi odlegle ale czas szybko mija. Mamy nadzieję na wiele niezapomnianych chwil w tym roku szkolnym. W ubiegłą sobotę rozwiązywaliśmy po raz pierwszy karty pracy z książki "BAWIĘ SIĘ I UCZĘ" wydaną przez Wydawnictwo Edukacyjne SEN dla naszych Przedszkolaków. Słoneczka i Krasnoludki jeszcze raz przypomniały sobie nasze zasady oraz symbol grupy. Motylki natomiast dowiedziały się, jakie są przysmaki misia, wiewiórki, ptaków i jeża. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN