Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wróciliśmy!  28 wrzesień 2020 (12:57)
Wróciliśmy!

Po wielu miesiącach wyczekiwania na spotkanie z naszymi uczniami klas 4-LO, mogliśmy się w końcu zobaczyć! I to w nowej szkole, która wszystkim spodobała się już od pierwszego wejścia. Duże klasy, sala teatralna, boiska...i mnóstwo nieodkrytych /jeszcze/ korytarzy. Wszystkie lekcje, przerwy i zajęcia pozalekcyjne odbyły się z zachowaniem środków ostrożności. Dziękujemy ogromnie naszym dzielnym uczniom, że zjawili się niemalże w komplecie, ku uciesze wszystkich nauczycieli oczywiście, rodzicom za zaufanie, a całej kadrze za super lekcje i ogarnięcie tego niezwykle wyjątkowego dnia. Szczególne podziękowania dla Pani Pauliny Furmańczyk za "kontakty z górą" i wywalczenie szkoły dla naszych starszaków!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN