Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wakacje!  27 czerwiec 2020 (23:39)
Wakacje!

Takiego roku szkolnego w rocznicę 10-lecia naszej szkoły nie wymyślilibyśmy sobie nawet w snach. Na szczęście wspomniane 10 lat nauczyło nas wiele i nawet w obliczu pandemii daliśmy radę! Wszyscy: nauczyciele, rodzice i przede wszystkim nasi najdrożsi uczniowie. Każda sobota od ostatnich 3 miesięcy to dowód na to, jak silną społecznością jesteśmy, jakie wiele pracy wkładamy, by utrzymać nasze więzi z językiem polskim i naszą kulturą.

Jako szkoła jesteśmy wszystkim ogromnie wdzięczni: rodzicom za wytrwałość, za współpracę, co sobotnie budzenie pociech i sadzanie ich przed komputerami, za udział w zajęciach! Naszym nauczycielom za ogrom pracy, który włożyli w nauczanie zdalne, ale także w nasze pierwsze półrocze, jeszcze całkiem stacjonarne, ale z wspaniałymi uroczystościami obchodów 10 - lecia. I przede wszystkim Wam uczniowie, za pracę, za współpracę, za Wasze uśmiechy, które budziły nas każdej soboty na nowo do życia w obliczu okoliczności, na które nie byliśmy gotowi.

Z całego serca życzymy wszystkim, jako kadra szkoły SEN, aby te wakacje były cudowne, słoneczne i przede wszystkim pełne uśmiechu i odpoczynku! A dołączamy zdjęcia z dzisiejszego "zakończenia dla maturzystów" przygotowanego przez nieocenioną Marzenę Panfil, we współpracy z Agnieszką Matys, wychowawczynią klasy 2 LO. Po 10 latach pożegnaliśmy wspaniałych uczniów, którzy zasługują na najwspanialsze zakończenie. Była więc "Belgijka", były śpiewy, poczęstunek, prezenty i pierwsze "uściski" po 3 miesiącach. Drodzy maturzyści wspaniałości w Waszym "dorosłym" życiu! Bądźcie zdrowi! A z resztą widzimy się we wrześniu!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN