Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Pasowanie klas pierwszych  23 paĽdziernik 2019 (16:20)
Pasowanie klas pierwszych

Pasowanie pierwszych klas to wydarzenie niezwykle ważne w naszej szkole. Z ogromną dumą i przyjemnością obserwujemy uczniów, którzy w słowach przysięgi obiecują zawsze dobrze się bawić i zmieniać świat. W tym roku uroczystość pasowania, w tematyce bardzo kosmicznej, została uświetniona obecnością wyjątkowych gości: Konsula RP w Dublinie, Pani poseł Joanny Fabisiak, przedstawicieli Polonii reprezentujących konkurs "Być Polakiem", którzy jak kosmiczne planety krążyli wokół naszych pierwszaków i pasowali je wielkimi ołówkami na znak przyjęcie do braci uczniowskiej szkoły SEN.

Wspaniała oprawa wizualna i muzyczna, doskonale przygotowana i poprowadzona przez Panie Joanną i Justynę uroczystość, przy doskonałej współpracy z wychowawcami, dała, chciałoby się powiedzieć, kosmiczny efekt.

Zdjęcia zamieszczone w galerii wykonał uczeń najstarszej klasy - Adam. To się nazywa współpraca między klasami!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN