Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin



                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Kadra  odsłon: 113135
ZARZĄD SEN

Anna Zych-Jaros
Prezes
anna.zychjaros@szkolasen.com


Magdalena Wilk
Skarbnik
magdalena.wilk@szkolasen.com
Grzegorz Zober
sekretarz, skarbnik
grzegorz.zober@szkolasen.com


DYREKCJA I MANAGMENT

Tomasz Bastkowski
Dyrektor, piłka nożna, teatr
tomasz.bastkowski@szkolasen.com


Agnieszka Matys-Foley
Wicedyrektor szkoły, język polski klasa 7a, 3 i 4 Liceum
agnieszka.matys@szkolasen.com
Alina Godlewska
Manager nauczania zintegrowanego, Wydawnictwo SEN
alina.godlewska@szkolasen.com


Malgorzata Pawlak
Manager sekretariatu
malgorzata.pawlak@szkolasen.com
Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com


Joanna Drążewska
Manager Estrady i Bohemy, taniec
joanna.drazewska@szkolasen.com
Marianna Brzozowska
Dyrektor operacyjny Edukacji SEN, Project manager
marianna.brzozowska@szkolasen.com


Bartłomiej Pilarczyk
Marketing, filmowiec szkolny, estrada i bohema SEN
bartek.pilarczyk@szkolasen.com
Joanna Prusak
Marketing, historia, grafik i fotograf szkolny, gazetka szkolna
joanna.prusak@szkolasen.com


Marzena Panfil
Manager ds. Logistyki, geografia
marzena.panfil@szkolasen.com
Piotr Pietrasiewicz
Język polski, klasa 8 i 2LO
piotr.pietrasiewicz@szkolasen.com


PRZEDSZKOLE

Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com
Karolina Gąsińska
Motylki
karolina.gasinska@szkolasen.com



Katarzyna Dziewa
Słoneczka
katarzyna.dziewa@szkolasen.com
Magdalena Ciołek
Słoneczka
monika.ciolek@szkolasen.com


Gabriela Wierzejska
Motylki
gabriela.wierzejska@szkolasen.com
Agnieszka Białoń
Krasnoludki
agnieszka.bialon@szkolasen.com


JUNIOR I SENIOR

Anna Ambroszkiewicz
0 Junior A
anna.ambroszkiewicz@szkolasen.com
Aleksandra Mosiądz
0 Junior O
aleksandra.mosiadz@szkolasen.com


Barbara Butryn
0 Senior E
barbara.butryn@szkolasen.com
Ilona Orzeł
0 Senior A
ilona.orzel@szkolasen.com




Marta Murawska
0 Senior O
marta.murawska@szkolasen.com



NAUCZANIE ZINTEGROWANE KLASA 1 - 3



Aleksandra Strzyżewska
Klasa 1e
aleksandra.strzyzewska@szkolasen.com


Aleksandra Kalksztejn-Rybicka
Klasa 2e
aleksandra.kalksztejn-rybicka@szkolasen.com
Regina Serdakowska
Klasa 2u
regina.serdakowska@szkolasen.com


Katarzyna Zgmunt
Klasa 1o
katarzyna.zygmunt@szkolasen.com
Aneta Zawacka-Uveges
Klasa 3a
aneta.zawackauveges@szkolasen.com


Natalia Szumlańska
3a
natalia.szumlanska@szkolasen.com
Paulina Frydrych
Klasa 1a
paulina.frydrych@szkolasen.com


Izabela Plochowska
Klasa 2i
izabela.plochowska@szkolasen.com
Weronika Butrym-Nikadon
Klasa 3e
weronika.butrym@szkolasen.com


Joanna Konstantynowicz
Klasa 2a
joanna.konstantynowicz@szkolasen.com
Anna Anczyk
Klasa 3i
anna.anczyk@szkolasen.com


KLASY 4-8, LICEUM

Jakub Rogowski
Język polski, Klasa 5a
jakub.rogowski@szkolasen.com
Julita Górzyńska-Brenzak
Język polski
Klasa 5b, 6b
julita.gorzynska-brenzak@szkolasen.com


Justyna Kosmulska
Język polski
Klasa 5c
justyna.kosmulska@szkolasen.com




Anita Rogowska
Język polski
Klasa 6c, 1LO
anita.rogowska@szkolasen.com
Piotr Pietrasiewicz
Język polski
Klasa 8 i 2 LO
piotr.pietrasiewicz@szkolasen.com


Martyna Pawlak
Asystent koordynator budynku
martyna.pawlak@szkolasen.com
Agnieszka Matys-Foley
Język polski
klasa 7a, 3 i 4 Liceum
agnieszka.matys@szkolasen.com


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

Marzena Panfil
Geografia
marzena.panfil@szkolasen.com
Katarzyna Szyba
Geografia
katarzyna.szyba@szkolasen.com




Joanna Prusak
Historia
joanna.prusak@szkoasen.com


Lidia Tobiasz
Matematyka
lidia.tobiasz@szkolasen.com
Tomasz Kostrzewa
Matematyka
tomasz.kostrzewa@szkolasen.com


Paweł Zieliński
Matematyka
pawel.zielinski@szkolasen.com

Dominik Merkun
Matematyka, piłka nożna
dominik.merkun@szkolasen.com







SPORT



Adam Zdebiak
Trener piłki nożnej
adam.zdebiak@szkolasen.com









OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze video szkoły SEN









.