Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin



                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Kadra  odsłon: 118448

ZARZĄD SEN



Anna Zych-Jaros
Prezes
anna.zychjaros@szkolasen.com


Magdalena Wilk
Skarbnik
magdalena.wilk@szkolasen.com
Grzegorz Zober
sekretarz, skarbnik
grzegorz.zober@szkolasen.com


DYREKCJA I MANAGMENT




Agnieszka Matys-Foley
Dyrektor
agnieszka.matys@szkolasen.com
Aneta Zawacka-Uveges
Wicedyrektor, Child Protection Officer
aneta.zawackauveges@szkolasen.com




Małgorzata Bastkowska
Dyrektor finansowy, HR
accounts@szkolasen.com
Małgorzata Pawlak
Manager sekretariatu
malgorzata.pawlak@szkolasen.com




Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola, Deputy Child Protection officer
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com
Joanna Drążewska
Dyrektor Estrady i Bohemy, wychowawca klasy 6ab
joanna.drazewska@szkolasen.com




Bartłomiej Pilarczyk
Fotograf, video, historia, projekty licealne
bartek.pilarczyk@szkolasen.com
Joanna Prusak
Fotograf, grafik, multimedia, lider katedry historycznej
joanna.prusak@szkolasen.com




Marzena Panfil
Child Protection Officer, projekty, opiekun sekcji sportowej, lider katedry geograficznej
marzena.panfil@szkolasen.com
Marianna Brzozowska
Dyrektor operacyjny Edukacji SEN
marianna.brzozowska@szkolasen.com




Alina Godlewska
Wydawnictwo SEN
alina.godlewska@szkolasen.com



ADMINISTRACJA




Justyna Zielińska
Księgowość i administracja
justyna.zielinska@szkolasen.com
Martyna Pawlak
Asystent koordynator budynku
martyna.pawlak@szkolasen.com


PRZEDSZKOLE




Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com
Agnieszka Białoń
Lider grupy „Motylki”
agnieszka.bialon@szkolasen.com




Katarzyna Dziewa
Lider grupy „Słoneczka”
katarzyna.dziewa@szkolasen.com
Ilona Cullen
„Motylki”
ilona.cullen@szkolasen.com




Katarzyna Wołkowycka
„Motylki”
katarzyna.wolkowycka@szkolasen.com
Joanna Tobiasz
Grupa „Słoneczka”
joanna.tobiasz@szkolasen.com


JUNIOR I SENIOR




Aneta Zawacka-Uveges
Manager nauczania zintegrowanego, 0 Senior „U”
aneta.zawackauveges@szkolasen.com





Aleksandra Mosiadz
0 Junior “O”
aleksandra.mosiadz@szkolasen.com
Anna Ambroszkiewicz
0 Junior „A”
anna.ambroszkiewicz@szkolasen.com




Aleksandra Strzyżewska
0 Senior „A”
aleksandra.strzyzewska@szkolasen.com
Paulina Frydrych
0 Senior „O”
paulina.frydrych@szkolasen.com


Klasy 1




Ilona Orzeł
Klasa 1 „A”
ilona.orzel@szkolasen.com
Wioletta Lachowicz
Klasa 1 „O”
wioletta.lachowicz@szkolasen.com




Barbara Butryn
Klasa 1 „E”
barbara.butryn@szkolasen.com
Katarzyna Zygmunt
Klasa 1 „U”
katarzyna.zygmunt@szkolasen.com


Klasy 2




Aneta Tajkowska
Klasa 2 „A”
aneta.tajkowska@szkolasen.com
Anna Anczyk
Klasa 2 „O”
anna.anczyk@szkolasen.com




Weronika Butrym-Nikadon
Klasa 2 „E”
weronika.butrym@szkolasen.com



Klasy 3




Beata Westfal
Klasa 3 „A”
beata.westfal@szkolasen.com
Izabella Płochowska
Klasa 3 „I”
izabela.plochowska@szkolasen.com




Aleksandra Kalksztejn-Rybicka
Klasa 3 „E”
aleksandra.kalksztejn-rybicka@szkolasen.com
Marta Murawska
marta.murawska@szkolasen.com




Regina Serdakowska
regina.serdakowska@szkolasen.com
Karolina Venter-Tomaszyk
karolina.venter@szkolasen.com


KLASY 4-8, LICEUM


Katedra języka polskiego




Agnieszka Matys-Foley
Lider katedry, klasa 8, 4 LO
agnieszka.matys@szkolasen.com
Anita Rogowska
Klasa 7c, 2LO
anita.rogowska@szkolasen.com




Julita Górzyńska-Brenzak
Klasy 4a, 7ab
julita.gorzynska-brenzak@szkolasen.com
Justyna Kosmulska
Klasa 6c
justyna.kosmulska@szkolasen.com




Piotr Pietrasiewicz
Klasa 1LO i 4 LO
piotr.pietrasiewicz@szkolasen.com
Joanna Drążewska
Klasa 6ab
joanna.drazewska@szkolasen.com




Paulina Furmańczyk
Klasy 4b, 5a
paulina.furmanczyk@szkolasen.com
Joanna Konstantynowicz
Klasy 4c, 5b
joanna.konstantynowicz@szkolasen.com


Katedra historii




Joanna Prusak
Lider katedry, klasy 4a, 7ab, 7c, 8, 1LO
joanna.prusak@szkoasen.com
Jakub Rogowski
Klasy 5a, 5b, 6c
jakub.rogowski@szkolasen.com




Bartłomiej Pilarczyk
Klasy 4b, 4c
bartek.pilarczyk@szkolasen.com
Tomasz Kornaga
Klasa 6ab
tomasz.kornaga@szkolasen.com


Katedra geografii




Marzena Panfil
Lider katedry, klasy 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 8
marzena.panfil@szkolasen.com
Jakub Rogowski
Klasy 7ab, 1LO
jakub.rogowski@szkolasen.com




Tomasz Kornaga
Klasa 6ab, 6c, 7c
tomasz.kornaga@szkolasen.com



Katedra matematyki




Paweł Zieliński
Lider katedry, klasy 6c, 7ab, 7c, 8, 1LO
pawel.zielinski@szkolasen.com
Roman Zieliński
Klasy 5a, 5b, 6ab
roman.zielinski@szkolasen.com




Wiktoria Zawacka-Kalinowska
Klasy 4a, 4b, 4c
wiktoria.zawackakalinowska@szkolasen.com




Sport




Adam Zdebiak
Trener piłki nożnej
adam.zdebiak@szkolasen.com




OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze video szkoły SEN









.







Polska Szkoła w Dublinie SEN - Polish Teachers Association - Registered Charity Number 20080099