Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin



                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Kadra  odsłon: 107045
ZARZĄD SEN

Anna Zych-Jaros
Prezes
anna.zychjaros@szkolasen.com


Magdalena Wilk
Skarbnik
magdalena.wilk@szkolasen.com
Grzegorz Zober
sekretarz, skarbnik
grzegorz.zober@szkolasen.com


DYREKCJA I MANAGMENT

mgr Tomasz Bastkowski
Dyrektor, piłka nożna, teatr
tomasz.bastkowski@szkolasen.com


mgr Agnieszka Matys-Foley
Wicedyrektor szkoły, język polski jako obcy, klasa 2 i 3 Liceum
agnieszka.matys@szkolasen.com
mgr Alina Godlewska
Manager nauczania zintegrowanego, Wydawnictwo SEN
alina.godlewska@szkolasen.com


Manager sekretariatu
malgorzata.pawlak@szkolasen.com
mgr inż. Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola, 4-latki
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com


mgr Joanna Drążewska
Manager Estrady i Bohemy, taniec
joanna.drazewska@szkolasen.com
mgr Marianna Brzozowska
Manager Marketingu


mgr Bartłomiej Pilarczyk
Marketing, filmowiec szkolny, estrada i bohema SEN
bartek.pilarczyk@szkolasen.com
mgr Joanna Prusak
Marketing, historia, grafik i fotograf szkolny, gazetka szkolna
joanna.prusak@szkolasen.com


mgr inż. Marzena Panfil
Manager ds. Logistyki, geografia
marzena.panfil@szkolasen.com
mgr Piotr Pietrasiewicz
Koordynator, język polski, klasa 7 i 1 LO
piotr.pietrasiewicz@szkolasen.com


PRZEDSZKOLE

mgr inż. Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola, Krasnoludki
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com
Natalia Szumlańska
Krasnoludki
natalia.szumlanska@szkolasen.com


mgr Katarzyna Dziewa
Słoneczka
katarzyna.dziewa@szkolasen.com
mgr Magdalena Ciołek
Słoneczka
monika.ciolek@szkolasen.com


Julia Potocka
Słoneczka
julia.potocka@szkolasen.com
mgr Agnieszka Białoń
Motylki
agnieszka.bialon@szkolasen.com


Gabriela Wierzejska
Motylki
gabriela.wierzejska@szkolasen.com



JUNIOR I SENIOR

mgr Anna Ambroszkiewicz
0 Junior A
anna.ambroszkiewicz@szkolasen.com
mgr Aleksandra Mosiądz
0 Junior O
aleksandra.mosiadz@szkolasen.com


mgr Barbara Butryn
0 Junior E
barbara.butryn@szkolasen.com




mgr Marta Murawska
0 Senior O
marta.murawska@szkolasen.com
mgr Aleksandra Strzyżewska
0 Senior E
aleksandra.strzyzewska@szkolasen.com


NAUCZANIE ZINTEGROWANE KLASA 1 - 3

mgr Ilona Orzeł
Klasa 1a
ilona.orzel@szkolasen.com
mgr Karolina Gąsińska
Klasa 1o
karolina.gasinska@szkolasen.com


mgr Aleksandra Kalksztejn-Rybicka
Klasa 1e
aleksandra.kalksztejn-rybicka@szkolasen.com
mgr Regina Serdakowska
Klasa 1u
regina.serdakowska@szkolasen.com


mgr Katarzyna Zgmunt
Klasa 1i
katarzyna.zygmunt@szkolasen.com
mgr Aneta Zawacka-Uveges
Klasa 2a
aneta.zawackauveges@szkolasen.com


mgr Irena Powęska
Klasa 2i
irena.poweska@szkolasen.com
mgr Ewelina Matusiak
Klasa 2e
ewelina.matusiak@szkolasen.com


mgr Kamila Węgrzyn
Klasa 2o
kamila.wegrzyn@szkolasen.com
mgr Weronika Butrym-Nikadon
Klasa 3a
weronika.butrym@szkolasen.com


mgr Joanna Konstantynowicz
Klasa 3e
joanna.konstantynowicz@szkolasen.com
mgr Katarzyna Wołkowycka
Klasa 3u
katarzyna.wolkowycka@szkolasen.com


KLASY 4-8, LICEUM

mgr Laura Barszczewicz
Język polski
Klasa 4a i 6ab
laura.barszczewicz@szkolasen.com
mgr Julita Górzyńska-Brenzak
Język polski
Klasa 4b i 5b
julita.gorzynska-brenzak@szkolasen.com


mgr Justyna Kosmulska
Język polski
Klasa 4c i 4d
justyna.kosmulska@szkolasen.com
mgr Izabela Bochniarz-Vosylius
Język polski
Klasa 5a i 6cd
izabela.bochniarz@szkolasen.com


mgr Anita Rogowska
Język polski
Klasa 5cd i 8
anita.rogowska@szkolasen.com
mgr Piotr Pietrasiewicz
Język polski
Klasa 7 i 1 LO
piotr.pietrasiewicz@szkolasen.com


mgr Agnieszka Matys-Foley
Język polski
Klasa 2 i 3 LO
agnieszka.matys@szkołasen.com



NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

mgr inż. Marzena Panfil
Geografia
marzena.panfil@szkolasen.com
mgr Katarzyna Szyba
Geografia
katarzyna.szyba@szkolasen.com


mgr Rafał Ickiewicz
Historia
rafal.ickiewicz@szkolasen.com
mgr Joanna Prusak
Historia
joanna.prusak@szkoasen.com


mgr Lidia Tobiasz
Matematyka
lidia.tobiasz@szkolasen.com
mgr Tomasz Kostrzewa
Matematyka
tomasz.kostrzewa@szkolasen.com


Paweł Zieliński
Matematyka
pawel.zielinski@szkolasen.com

mgr Dominik Merkun
Matematyka, piłka nożna
dominik.merkun@szkolasen.com


mgr Katarzyna Zakopiec
Język angielski
katarzyna.zakopiec@szkolasen.com



SPORT

Krzysztof Pawłowski
Trener pływania
krzysztof.pawlowski@szkolasen.com
Adam Zdebiak
Trener piłki nożnej
adam.zdebiak@szkolasen.com


Adam Narloch
Lekkoatletyka
adam.narloch@szkolasen.com





OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze video szkoły SEN









.