Drogie Mamy 
Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości.
Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom, otacza Was szczęściem i wdzięcznością.
Dziękujemy za Waszą troskę, cierpliwość i serce bez granic.
Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji Dnia Mamy! 
Z radością dołączyliśmy do międzynarodowej akcji „Moja Mamo, Kocham Cię” 
organizowanej przez Polską Szkołę w Kuala Lumpur.
Nasi uczniowie przygotowali piękne prace przedstawiające swoje mamy wraz z wyjątkowym przesłaniem „Moja Mamo, Kocham Cię”.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej wspólnej inicjatywy łączącej polskie szkoły z różnych stron świata 

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i kreatywność 


