Pasowanie klas pierwszych

Pasowanie klas pierwszych ❤ Motyle, Biedronki i Komary, czyli uczniowie klas pierwszych, w ubiegłą sobotę zostali powołani w poczet uczniów Polskiej Szkoły SEN i nie mogło się to wydarzyć w piękniejszych okolicznościach scenografii, niż w otoczeniu zielonej łąki i Pani Wiosny! Uroczystego pasowania dokonał Konsul RP w Dublinie, Pan Maciej Wójcik, a świadkami byli nauczyciele, Rodzice, Opiekunowie i najbliżsi naszych pierwszaków. Dziękujemy za Waszą obecność, udział i wspaniałe przygotowanie do występu uczniów. Witamy w naszej szkole!

Pasowanie zostało dofinansowane przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego ze środków Ministerstwo Edukacji Narodowej za pośrednictwem operatora Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2024/2025

Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 za nami! A przed nami WAKACJE!!! Wspaniały czas sobotnich pożegnań, dużo śmiechu, tańców, śpiewu. Oby tak wyglądały Wasze wakacje drodzy uczniowie i rodzice. Wracajcie do nas

Kurs maturalna pożegnał naszą szkołę!

11, 12 a rekordzista 14 lat. Tyle uczniowie kursu maturalnego, który w minioną sobotę zakończył rok szkolny, uczęszczali do Szkoły SEN. Absolutny rekord i powód do dumy dla naszych nauczycieli,

Dzień taty

Uczniowie klas młodszych z okazji Dnia Taty przygotowali w prezencie … zdjęcia w ramce oraz wspaniałe laurki, które trafiły, mamy nadzieję, w ich ręce. Żyjcie nam sto lat drodzy tatusiowie!