Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure Centre, położonego w przepięknym regionie Connemara. Ośrodek, który nas gościł okazał się wspaniale przygotowanym parkiem rozrywki i aktywności dla dzieci w każdym wieku. Przez całą sobotę i przedpołudnie niedzieli podzieleni na grupy uczniowie korzystali z doskonale zagospodarowanego terenu resortu. Każdy znalazł tu coś dla siebie. I choć pogoda drugiego dnia była prawdziwie irlandzka, nie przeszkadzało to nam cieszyć się z aktywności. Mamy nadzieję, że uczniowie wrócili zadowoleni i z nowymi przyjaźniami zawartymi podczas wycieczki.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt