Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka!

Tego dnia cała szkoła spotkała się wspólnie na boiskach New Cross College, by świętować najpiękniejszy dzień w roku. Na początek każda klasa wzięła udział w turniejach międzyklasowych. Był między innymi bieg z ręcznikiem, kelner, czyli bieg z wodą, turniej siatkówki czy zbijak. Dla najmłodszych uczniów stworzyliśmy stacje, gdzie mogli bawić się m.in. w cuiciubabkę, tworzenie play doh, odbywał się także bieg z przeszkodami, skakanie w workach, gra w zbijaka, bilard nożny, chusta Klanza. Nie zabrakło też rozrywki, jak dmuchane zamki, tunel, dyskoteka, bańki mydlane.

Dla osłody i ochłody po tych trudach były lody i wata cukrowa, które zasponsorowała naszym uczniom firma RentCars.pl

Dla bardziej zgłodniałych uczniów, szkolny sklepik przygotował cały asortyment przysmaków. Całości gastronomicznej oferty tego dnia, dopełniła kawiarenka, w której znalazły się przepyszne ciasta dostarczone przez rodziców ora grill przygotowanego przez Zarząd Szkoły SEN, z Panem Jarosławem na czele przy pomocy naszych wspaniałych rodziców. Pieczywo oraz kiełbasę na grilla zasponsorował MROZ.ie Exclusive (Dublin).

O godzinie 13.00 rozegrał się sponsorowany przez Polish Embassy Dublin VI Turniej Rodzinny. Do walki o puchar stanęło aż 6 drużyn, ale zwycięska rodzina mogła być tylko jedna i została nią rodzina Ważeńskich, drugi rok z rzędu. Na miejscu drugim znalazła się rodzina Śliwińskich, a trzecie zajęła rodzina Ostasz. Naszym super wysportowanym i zgranym rodzinom serdecznie gratulujemy.

Po godzinie 14.30 do wspólnego świętowania zaprosiliśmy rodziców i opiekunów naszych uczniów, każdy mógł skorzystać z grilla, czy kupić lody. Dziękujemy za Waszą obecność drodzy rodzice i za to, że Pan Jarek z ekipą mieli pełne ręce roboty!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt

Dzień Mamy w naszej szkole

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług”. (H. Auerbach) Drogie mamy