RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest postawa uczestników, ich pewność siebie w zakresie umiejętności oraz pokonywanie ewentualnych obaw. Program RUR zakłada wprowadzenie zajęć z podstawowych czynności ratujących życie już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dzięki temu dzieci mogą oswoić się z ważnymi zagadnieniami i rozwijać właściwe nawyki – pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym. Dziękujemy wspaniałemu zespołowi, który prowadzi te warsztaty w naszej szkole.

Dublin WOŚP

WOŚP

Dzień Dziecka – 1 czerwca

1 czerwca w naszej szkole świętujemy Dzień Dziecka. W tym roku uczniowie od przedszkola do liceum bawią się na boiskach szkoły New Cross College! W programie obchodów Dnia Dziecka Wata